KOLEKCJE KOLORÓW GROHE

Istotnym elementem każdego dobrego projektu jest właściwy dobór kolorów. Równie ważna jest jednak jakość powłoki – zwłaszcza w łazience i kuchni, gdzie powierzchnie muszą być szczególnie trwałe.

W GROHE zawsze staramy się oferować wyłącznie najdoskonalsze produkty. Dlatego też wybraliśmy technologię, która gwarantuje nie tylko najlepsze i najbardziej wyraziste kolory, ale także trwałość. Zależy nam, aby nasza armatura jak najdłużej służyła jej użytkownikom. Istotna jest również jakość samych kolorów. Chcemy, aby szarość Brushed Hard Graphite była jak najciemniejsza, a złota powłoka Cool Sunrise cieszyła oko najjaśniejszym blaskiem.

Takie zadanie postawiliśmy naszym technologom. W ścisłej współpracy z zespołem projektowym GROHE osiągnęli oni znakomite rezultaty, stosując technologię PVD.

UNIKATOWA JAKOŚĆ
WYKONANA WARSTWA PO WARSTWIE

Mechanizm tworzenia powłoki zwany PVD, polega na osadzaniu jej z fazy gazowej przy wykorzystaniu zjawisk fizycznych, co gwarantuje, że będzie ona trzy razy twardsza i bardziej odporna na zarysowania. Dzięki temu baterie GROHE zachwycają swoim wyglądem i solidnym wykonaniem.

POZNAJ KOLORY GROHE

COOL SUNRISE

Wysoki połysk Cool Sunrise podkreśla piękny i klasyczny design,
natomiast wersja matowa przywraca do łask dyskretny
urok vintage. Odcień stworzony do wnętrz urządzonych
zarówno w ciemnych, jak i jasnych kolorach, także w bieli.

Oznaczenia produktów w kolorze Cool Sunrise:
GL - wykończenie błyszczące
GN - wykończenie szczotkowane

Zobacz zdjęcia inspiracyjne

WARM SUNSET

Powłoka w kolorze Warm Sunset akcentuje oryginalny,
atmosferyczny design łazienki i dodaje mu efektywności.
Wygląda doskonale w zestawieniu z naturalnym
kamieniem, marmurem lub betonem.

Oznaczenia produktów w kolorze Warm Sunset:
DA - wykończenie błyszczące
DL - wykończenie szczotkowane

Zobacz zdjęcia inspiracyjne

hard graphite

Odcień Hard Graphite jest doskonały do połączeń
z czystą bielą lub ujednoliconym kolorystycznie wystrojem łazienki.
Doskonale współgra ze stonowanymi odcieniami
jasnego drewna i betonu.

Oznaczenia produktów w kolorze Hard Graphite:
A0 - wykończenie błyszczące
AL - wykończenie szczotkowane

Zobacz zdjęcia inspiracyjne

swoboda wyboru

Kolekcja kolorów GROHE zapewnia szeroki wybór opcji, dzięki którym można z łatwością dopasować armaturę do projektu łazienki. Od odważnych, wyrafinowanych rozwiązań po subtelne aranżacje - odkryj swobodę projektowania wnętrz dostosowanych do indywidualnych gustów.

Wiele kolekcji armatury GROHE jest dostępnych w bogatej ofercie kolorów. Subtelna i wszechstronna kolekcja GROHE Essence doskonale wkomponowuje się w różne style wnętrz i wyróżnia wieloma kolorami do wyboru. Nowoczesny i wyrafinowany design kolekcji GROHE Atrio zyskuje jeszcze więcej charakteru dzięki m.in. kolorom HardGraphite oraz CoolSunrise. Eurocube to armatura, która doskonale zegra się z aranżacją wnętrz pełną kwadratowych form. Wyrazisty design w połączeniu z chłodnym odcieniem szlachetnej stali jest świetnym wyborem do industralnych, surowych łazienek. Jeśli zaś potrzebujesz bardziej subtelnych kształtów, z elegancką przestrzeń doskonale dopełni klasyczna kolekcja Lineare, zaprojektowana z myślą o geometrycznej równowadze - szczególnie z wyborem kolorów GROHE.zobacz także

VIDEO PORADNIK GROHE

Dowiedz się więcej

TOALETA MYJĄCA
SENSIA ARENA

Dowiedz się więcej

BATERIE KUCHENNE

Dowiedz się więcej