TOALETA MYJĄCA GROHE SENSIA ARENA

ODKRYJ ZUPEŁNIE NOWY WYMIAR HIGIENY: GROHE SENSIA ARENA

Wystarczy, że raz odkryjesz zalety toalety myjącej GROHE Sensia Arena, a korzystanie z tradycyjnej toalety przestanie być dla Ciebie wystarczającym rozwiązaniem. Delikatniejsza dla ciała, bardziej kojąca i higieniczna niż stosowanie papieru toaletowego – GROHE Sensia Arena odmieni Twoje codzienne zwyczaje.

To takie proste! Zobacz, jak działa toaleta myjąca

1) Osobiste mycie

 • Wybierz pożądany strumień wody
 • Dostosuj strumień do własnych potrzeb
 • Zatrzymaj strumień wody

2) Suszenie

 • Wybierz funkcję suszenia, regulując jej temperaturę
 • Zatrzymaj strumień powietrza

3) Spłukiwanie

 • Żeby spłukać wystarczy użyć przycisku spłukującego

Znajdź salony sprzedaży w Twojej okolicy

GROHE SENSIA ARENA – FUNKCJE

Dzięki GROHE Sensia Arena odkryjesz, czym jest prawdziwa higiena, dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Będziesz cieszyć się komfortem, który zapewnią Ci różne rodzaje strumieni i zawsze ciepła woda, a także inne innowacyjne funkcje takie jak: podświetlenie nocne, absorpcja zapachów czy możliwość zapisania osobistych ustawień za pomocą aplikacji na smartfony.

GROHE PODWÓJNE RAMIĘ NATRYSKU

Toaleta myjąca GROHE Sensia Arena wyposażona jest w dwa osobne ramiona natryskowe, będące gwarancją najwyższego poziomu higieny. Odpowiednie nachylenie natrysku dla kobiet oraz specjalny, łagodniejszy strumień wody, są idealne do delikatnych, kobiecych okolic intymnych. Drugie ramię natrysku przeznaczone jest do precyzyjnego oczyszczania tylnych części ciała. Zawsze masz pewność, że oba ramiona natrysku są nieskazitelnie czyste i ustawione tak, by odpowiadać twoim indywidualnym potrzebom.

GROHE AQUACERAMIC

GROHE Sensia Arena to nieskazitelnie czysta toaleta. Zaawansowana technologia GROHE AquaCeramic sprawia, że na powierzchni ceramicznej tworzy się warstwa wody, dzięki której zanieczyszczenia nie przylegają do muszli. W rezultacie masz pewność, że Twoja toaleta będzie higienicznie czysta przez długie lata.

GROHE TRIPLE VORTEX

W przeciwieństwie do tradycyjnych toalet w GROHE Sensia Arena zastosowaliśmy system spłukujący GROHE Triple Vortex, który dzięki trzem ujściom wody pokrywa nią całą powierzchnię muszli i już za pierwszym spłukiwaniem usuwa z powierzchni wszystkie zanieczyszczenia. W dodatku mimo swojej wysokiej efektywności GROHE Triple Vortex pobiera stosunkowo niewielką ilość wody

Perfekcyjna Ochrona Skóry

Perfekcyjna Ochrona Skóry

 • zawsze ciepła woda
 • delikatna dla ciała
 • doskonałe rozwiązanie do higieny okolic intymnych
Perfekcyjna Ochrona Skóry
Perfekcyjnie higieniczna czystość

Maksymalna higiena

 • higienicznie czysta powłoka muszli przez długi czas
 • samoczyszczające się dysze natryskowe
 • mycie i suszenie zamiast papieru toaletowego
Maksymalna higiena
Osobisty komfort

Osobisty komfort

 • wygodna aplikacja na smartfony
 • automatyczna deska sedesowa
 • możliwość zapamiętywania ustawień
Osobisty komfort

NAJCZĘŚCIEJ NAGRADZANY PRODUKT GROHE

14 MIĘDZYNARODOWYCH NAGRÓD Z DZIEDZINY DESIGNU

OFERTA PRODUKTÓW

Sensia Arena
Toaleta myjąca do montażu z podtynkowym systemem spłukującym
39354SH0
Rapid SL
Stelaż podtynkowy do toalety myjącej GROHE Sensia
39112001

UZYSKAJ BEZPŁATNY MONTAŻ TWOJEJ TOALETY MYJĄCEJ GROHE SENSIA ARENA

Co zrobić, aby otrzymać bezpłatny montaż?
Wystarczy, że po zakupie toalety myjącej GROHE Sensia Arena wypełnisz formularz na stronie internetowej: groheserwis.com , dołączysz dowód zakupu, podasz adres montażu oraz Twoje dane kontaktowe.

Pamiętaj, że serwisant GROHE dokonuje jedynie montażu ceramiki. We własnym zakresie musisz zadbać o doprowadzenie wody oraz prądu, a także wcześniejszy montaż stelaża podtynkowego, który obsługuje toaletę myjącą GROHE Sensia Arena.

Znajdź salon sprzedaży w twojej okolicy

MASZ JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?

KLIKNIJ, ŻEBY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

GROHE | Intelligent Care - Brochure

Chcesz dowiedzieć się więcej? Pobierz broszurę

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności