Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm Cube Bateria centralna z termostatem

19961000 - Grohtherm Cube Bateria centralna z termostatem

Opis produktu

Bateria termostatyczna GROHE Grohtherm Cube pozwoli Ci w precyzyjny sposób ustawić odpowiednie parametry przepływu wody na kilku stanowiskach prysznicowych. Jest to świetne rozwiązanie, aby mieć stałą kontrolę nad temperaturą i ciśnieniem wody w obiektach sportowych tj. baseny lub siłownie. Wyposażona w specjalny przycisk SafeStop® Plus nie umożliwi zwiększenie temperatury wyżej niż 43°C. Dzięki niemu gorący strumień wody nie oparzy kąpiących się osób, jednocześnie gwarantując im przyjemne chwile pod prysznicem. Całość baterii została zwieńczona lśniącym chromem Starlight®, która także stanowi zabezpieczenie przed zarysowaniami i odbarwieniami na lata intensywnej eksploatacji.

Najważniejsze cechy produktu

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Szybka, łatwa instalacja baterii

Dzięki systemowi QuickFix, montaż ścienny baterii będzie szybszy niż konwencjonalny sposób instalacji z odkrytymi śrubami. Prosty mechanizm przyłączający w pełni zakrywa wyjście ścienne, gwarantując czysty, gładki wygląd. Bardzo wygodne i estetyczne rozwiązanie.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Temperature control handle 47958000
1.1 Cover cap 4795900M
2 Escutcheon 47962000
3 Extension set 27.5 mm 47780000*