Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grohtherm 1000 Bateria centralna z termostatem

34573000 - Grohtherm 1000 Bateria centralna z termostatem
34573000 - Grohtherm 1000 Bateria centralna z termostatem

Opis produktu

Szukasz baterii centralnej, która łączy w sobie najnowocześniejsze rozwiązania i wyjątkowo stylowy design? W takim razie GROHE Grohtherm 1000 jest stworzona dla Ciebie. Ta wyjątkowa armatura do montażu ściennego od razu zachwyci Cię swoim eleganckim designem. Metalowej rozecie ściennej nadaliśmy stylowy, owalny kształt i zwieńczyliśmy lśniącym chromem StarLight®. Zapewnia on nie tylko lustrzany blask diamentu, ale też chroni przed uszkodzeniami i pozostaje bardzo łatwy w czyszczeniu. Bateria termostatyczna GROHE, to jednak coś więcej niż wyjątkowo atrakcyjna linia wzornicza. Gwarantuje ona również najwyższy komfort użycia dzięki głowicy TurboStar®. Efekt wieloletniej pracy naszych inżynierów, może poszczycić się najszybszym na rynku czasem reakcji na wahnięcia ciśnienia w instalacji. Dzięki temu, podczas trwania kąpieli, woda zachowa dokładnie taką temperaturę jaką nastawiłeś na początku. W trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny na dźwigni znajduje się również przycisk SafeStop, który zabezpiecza przed włączeniem zbyt goracej wody. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu inżynierów GROHE i zaproś Grohtherm 1000, do łazienki swoich marzeń.

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

Szybka, łatwa instalacja baterii

Dzięki systemowi QuickFix, montaż ścienny baterii będzie szybszy niż konwencjonalny sposób instalacji z odkrytymi śrubami. Prosty mechanizm przyłączający w pełni zakrywa wyjście ścienne, gwarantując czysty, gładki wygląd. Bardzo wygodne i estetyczne rozwiązanie.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Temperature control handle 47973000
1.1 Cover cap 4797400M
2 Escutcheon 47808000
3 Fitting ring 47743000
4 Thermostatic compact cartridge 1/2" 47439000
5 Non-return valve 47753000
6 Socket spanner 19332000*
7 Thermo-element 1/2 for changed waterways 47175000*
8 Extension-set 27.5 mm 47200000*