Odkryj wszystkie wyjątkowe strumienie GROHE

Ciesz się różnorodnością - prysznic ożywczy czy relaksujący?

Stwórz prysznic dopasowany do siebie. Wykorzystaj fizyczne właściwości wody i jej kojącą moc, aby każdego dnia doświadczać nowych wrażeń. W rozmiarze large lub extra large, montowany do sufitu lub do ściany - prysznice górne GROHE dostępne są we wszystkich kształtach, stylach i rozmiarach. Każdy zaprojektowany z myślą o Twojej satysfakcji i zadowoleniu.

Delikatny strumień Rain do zmycia mydła lub peelingu, skupiony strumień Jet relaksujący napięte mięśnie, a może subtelny i kojący strumień Champagne? Z prysznicami ręcznymi GROHE SPA® wybór jest w Twoich rękach.

Korzystaj z leczniczych właściwości wody i doświadcz trójwymiarowej kąpieli prysznicowej. Nasze regulowane prysznice boczne mogą być kalibrowane: więcej ciśnienia pomiędzy łopatkami i nieco mniej dla dolnej części pleców. Opcja masażu wbudowana jest w Twój prysznic.

Unikalna konstrukcja rozprowadza taką samą ilość wody do każdej dyszy, dzięki czemu strumień jest równomierny. Niezależnie, na jaki strumień masz w danej chwili ochotę - Normal, Champagne, Pure, Jet, Rain lub Massage - bądź pewien, że czeka Cię radosne doświadczenie.

Jet Spray

Wszystkie nasze prysznice zawierają technologię GROHE DreamSpray®

To zwycięskie połączenie jakości i innowacyjności zapewnia optymalną dystrybucję wody, gwarantując niezrównane doświadczenia prysznicowe. Dostarczanie najlepszych pryszniców, wyposażonych w niezastąpione funkcje, to nasza specjalność.

Zupełnie jak samochody, prysznice również wyposażone są w silniki. Nadzwyczajna jakość, precyzja i przejrzysta budowa sprawiają, że prysznice GROHE są bezkonkurencyjne.

Dowiedz się więcej o GROHE DreamSpray®