Prysznice ręczne i zestawy prysznicowe

Nasza kolekcja deszczownic, pryszniców ręcznych oraz pryszniców bocznych łączy wielokrotnie nagradzane wzornictwo z najnowszymi technologiami i najwyższej jakości materiałami. Prysznice GROHE EcoJoy® ilustrują nasze zaangażowanie na rzecz środowiska i zachęcają do codziennego oszczędzania wody.

Power&Soul
Rainshower Eco
Power&Soul Cosmopolitan słuchawka prysznicowa 160

Prysznice ręczne GROHE-- wydajność i komfort

Wybierz słuchawkę prysznicową GROHE, aby za każdym razem ciezyć się doskonałą kąpielą. Nasze prysznice wyposażone są w innowacyjne technologie:

  • GROHE DreamSpray® gwarantuje równomierny dopływ wody do wszystkich otworów natryskowych. Kąt padania każdego strumienia jest starannie zaplanowany, aby zapewnić doskonałą wydajność, niezależnie od wielkości i kształtu tarczy prysznicowej.
  • Opcjonalny system oszczędzania wody GROHE EcoJoy® pozwala zredukować jej zużycie nawet o 50% bez utraty wydajności strumienia.
  • GROHE CoolTouch® zapobiega nagrzewaniu się rączki prysznica. Dzięki temu nie musisz obawiać się oparzeń o jej powierzchnię.
Power&Soul Cosmopolitan zestaw prysznicowy

Zaprojektowane z myślą o latach eksploatacji

Nasze słuchawki prysznicowe produkowane są z najwyższej jakości materiałów i wyposażone w najnowsze technologie. Wszystkie prysznice GROHE poddawane są licznym testom wydajności, aby zapewnić ich doskonale funkcjonowanie nawet po wielu latach codziennego używania.

Chromowana powierzchnia, dzięki zastosowaniu technologii GROHE StarLight®, jest odporna matowienie i uszkodzenia mechaniczne.

  • System Speed Clean we wszystkich naszych słuchawkach prysznicowych zapobiega osadzaniu się kamienia w otworach natryskowych. Są one wykonane z silikonu, co zapewnia łatwe czyszczenie i najwyższy komfort kąpieli
  • Wszystkie słuchawki prysznicowe GROHE nadają się do montażu z podgrzewaczami przepływowymi
Rainshower Solo prysznic ręczny

Słuchawki prysznicowe oszczędzające wodę

Słuchawki prysznicowe GROHE są idealnym połączeniem jakości, technologii i designu.

Nie tylko dostarczają nizapomnianych doznań podczas kąpieli pod prysznicem, ale także upiekszają łazienkę swym unikalnym i inspirującym designem.

Wyróżnij swoją łazienkę, dzięki jednemu z naszych stylowych pryszniców:

  • Prysznice wmontowane w sufit z kolekcji Rainshower® F-Series.
  • Kolorowe prysznice ręczne z kolekcji Rainshower® WaterColours Collection.
  • Prysznice ręczne o szerokości 160 milimetrów z czterema rodzajami strumienia w kolekcjach Rainshower® Cosmopolitan i Rainshower® Classic.