Prysznice górne i boczne

Okrągła czy kwadratowa? Duża czy mała? Montowana na ścianie czy na suficie? Deszczownice GROHE zaprojektowane są w najróżniejszych kształtach i rozmiarach tak, aby pasowały do wystroju twojej łązienki i budżetu. Wszystkie wzory są wyposażone w technologię DreamSpray GROHE®, dzięki której uzyskano luksusowy i pełny strumień przynoszący radość podczas kąpieli, natomiast system SpeedClean zapobiega osadzaniu się kamienia w otworach natryskowych.

Zobacz kolekcje prysznicowe
Euphoria Cosmoplitan prysznic górny

Design i instalacja deszczownicy

Deszczownice GROHE mogą być używane zarówno z ramieniem prysznicowym montowanym na ścianie, jak i pod sufitem. Nasze kolekcje zawierają również natryski górne zaprojektowane do zamocowania bezpośrednio na ścianie lub na suficie. Dla maksymalnej wygody deszczownica powinna znajdować się co najmniej 20 cm nad głową najwyższej osoby w twoim domu.
Aby kontrolować przepływ i temperaturę wody prysznicem będziesz potrzebować:

  • podtynkowego zaworu termostatycznego
  • lub podtynkowej baterii prysznicowej

Zywkłe baterie prysznicowe i baterie termostatyczne znajdziesz w naszej ofercie.

Allure Brilliant bateria termostatyczna do obsługi jednego wyjścia wody | Antonietty Architects AG, Switzerland

Głowice montowane do ściany i sufitu

Do wyboru są dwie długości ramienia prysznicowego, co pozwala ci usytuować ją w odpowiedniej odłegłości od ściany, aby umożliwić maksymalnie komfortową kąpiel. Nasze ramiona prysznicowe mają długość 282 mm lub 378 mm i nadają się do stosowania z większością deszczownic firmy GROHE.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom stałe głowice prysznicowe są idealne dla małych pryszniców. Kąt nachylenia głowicy można regulować, aby ustawić go pod idealnym kątem, umożliwiającym maksymalnie komfortową kąpiel.

Jeśli masz dużo przestrzeni, wyróżnij się lokalizując głowicę po środku dużej kabiny prysznicowej.