GROHE SilkMove® ES

Płynna obsługa baterii

Inteligentne połączenie oszczędzania energii i komfortowej obsługi baterii.

Technologia GROHE SilkMove ® ES gwarantuje nie tylko wyjątkową płynność baterii, ale także zachęca do odpowiedzialnego zarządzania energią i wodą. Technologia ES zaczyna dzialać, kiedy dźwignia baterii jest w polożeniu centralnym, w trybie uruchomienia zimnej wody. Funkcja ta eliminuje opcję otwierania wody zmieszanej, a tym samym przyczynia sie do oszczędzania energii, której nie zużywa na niepotrzebne podgrzanie wody. Do tej pory, przy ustawieniu dźwigni w standardowej pozycji środkowej przy otwarciu armatury, każdorazowo uruchamialiśmy automatycznie zmieszaną wodę zimną z ciepłą, nawet jeśli akurat woda potrzebna była do w umycia szczoteczki do zębów lub opłukania rąk.

W bateriach wyposażonych w technologię GROHE SilkMove® ES, dźwignia ustawiona pozycji centralnej uruchamia domyślnie zimną wodę i nie można obracać jej dalej w prawą stronę. Regulację temperatury osiągamy, przesuwając dźwignię w lewą stronę. Promień skrętu w kierunku lewej strony czyli regulacji temperatury ciepłej wody, został przedłużony do 90 stopni, dzięki czemu w sposób niezawodny i bezpieczny, można sterować zarówno ilością, jak i temperaturą wody.

GROHE SilkMove ® ES to wyraz harmonijnego połączenia wzornictwa i technologii, dostarczając nowych doświadczeń wody przy równoczesnym zachęcaniu do odpowiedzialnego zarządzania cennymi zasobami.

GROHE SilkMove

Specjalne dyski ceramiczne oraz technologia Teflon® zastosowane w głowicach baterii i wykorzystywane przez technologię GROHE SilkMove® to gwarancja długiego i komfortowego użytkowania.

GROHE SilkMove ES

Technologia GROHE SilkMove® pozwalająca na uruchomienie dźwigni w pozycji środkowej w trybie zimnej wody to redukcja starty ciepłej wody i oszczędzanie cennych zasobów wodnych i energii.

GROHE SilkMove

Technologia GROHE SilkMove® ES to gwarancja, że nawet po 20 latach codziennego korzystania z baterii, komfort przy jej używaniu jest nadal na tak wysokim poziomie jak pierwszego dnia.

GROHE EcoJoy

Zawiera także technologie GROHE EcoJoy®

Wszystkie produkty z głowicą SilkMove® ES są również wyposażone w innowacyjną technologię EcoJoy®.

System EcoJoy® pozwala zredukować zużycie wody nawet o 50% bez utraty wydajności.

Poznaj GROHE EcoJoy™

Polecane produkty

Eurocube

Essence

Eurosmart Cosmopolitan

Eurostyle