GROHE Digital®

GROHE Digital®. Intuicyjna cyfrowa technologia dotykowa.

Zaawansowane rozwiązania elektroniczne, zapewniające wygodne, intuicyjne sterowanie.

GROHE Digital® to kolekcja produktów, oparta na bezprzewodowej technologii cyfrowej. Tworząc swoje produkty, chcemy, by korzystanie z nich było intuicyjne.

GROHE Digital® to również pełnia prostoty w łazience. Intuicyjne ikony pozwalają użytkownikowi łatwo i precyzyjnie zaprogramować temperaturę i ciśnienie wody według indywidualnych preferencji. Potem wystarczy tylko nacisnąć przycisk, by za każdym razem przeżyć idealną kąpiel.

Łatwo, wygodnie i dyskretnie GROHE Digital® opiera się na najnowszej, bezprzewodowej technologii nadając kąpieli nowy, cyfrowy charakter

Cyfrowy sterownik włącza i wyłącza przepływ wody oraz dostosowuje jej temperaturę, podczas gdy ruchoma, okrągła tarcza umożliwia kontrolę nad wielkoscią strumenia. Podświetlony pierścien LED sygnalizuje temperaturę wody. By przełączyć górny prysznic na prysznic ręczny, czy boczny wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na cyfrowej tarczy. Nie ma nic prostszego.

Dla komfortu i wygody, zdalne sterowanie umożliwia włączenie stumienia wody będąc jeszcze poza kabiną prysznicową, tak więc woda zdąży osiagnąć idealną temperaturę zanim rozpoczniesz kąpiel. Możliwe jest także zaprogramowanie urządzenia tak, by woda uruchomiona została w prysznicu górnym, ręcznym lub też bocznym w zależonosci od twoich preferencji.

Naciśnij przycisk on/off by uruchomić strumień wody.

Obroć tarczę, by dostosować wielkość strumienia wody.

Użyj przycisku (-) by zmniejszyć temperaturę wody.

Użyj przycisku (+) by zwiększyć temperaturę wody.

Polecane produkty

Allure F-digital

Rainshower F-digital

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności