Trzy style GROHE

GROHE porządkuje swoje kolekcje według trzech stylów – Cosmopolitan, Contemporary oraz Authentic. Każdy z nich posiada swój unikalny charakter. Pozwala to na realizację rozmaitych koncepcji wystroju łazienki, zachowując jednorodność stylu.

Design to fundament marki GROHE. Nasza filozofia tworzenia wzorów wyrasta z przekonania, że dobry wzór musi wykraczać poza formę i funkcjonalność.

Tworzymy emocjonalną więź z użytkownikiem. Produkty i usługi firmy GROHE zaskakują i zachwycają swoją niezwykłą trwałością i niezawodnością. Są one najlepszym dowodem na staranność i dbałość o szczegóły – cechy, które oddają naszą pasję i poświęcenie, wkładane w tworzenie produktów GROHE.

Allure Brilliant Three-hole basin mixer | Antonietty Architects AG, Switzerland

Cosmopolitan

Cosmopolitan – linia eleganckich baterii w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.
Styl Cosmopolitan, wprowadza współczesne wzornictwo do codziennego użytku. Linie charakteryzuje stożkowe przejście korpusu baterii w ergonomiczny uchwyt przy zachowaniu jasno zdefiniowanych linii i dynamicznych kątów. Czysty, cylindryczny profil i proste zdecydowane detale czynią z Cosmopolitan idealny wybór do nowoczesnych łazienek. To praktyczne i estetyczne rozwiązanie wpływa na wygodę i komfort codziennego użytkowania.

Allure Brilliant
Europlus bateria umywalkowa

Contemporary

Contemporary – Współczesne rozwiązanie dla Twojej łazienki.
Doznania podczas kąpieli nabiorą całkiem nowego wymiaru. Linia zaprojektowana z myślą o satysfakcji i niezawodności. Stworzona dla podkreślenia współczesnych przestrzeni łazienkowych i uzupełnienia szerokiej gamy baterii GROHE — styl Contemporary, łączy technologię GROHE ze stylowym wyglądem i praktycznymi cechami.
Ergonomiczny kształt i chromowana powierzchnia klasycznych już produktów firmy GROHE, łączy się z estetycznym wyglądem i najwyższą funkcjonalnością.

Europlus
Sinfonia jednootworowa bateria umywalkowa

Authentic

Authentic – Tradycyjny styl w Twojej łazience.
Tradycyjne wzornictwo połączone z nowoczesną technologią GROHE. Klasyczny kształt prysznica dopełniony jest wyjątkowymi detalami.
Idealny styl dla łazienek o tradycyjnym wystroju, jego lekko żłobiony kształt jest potkreślony przez nieskazitelne chromowane wykończenie techniką GROHE StarLight®. Stylowe wzornictwo koresponduje z innowacjami GROHE, umożliwiającymi poręczność i niezrównany komfort użytkowania.

Polecane produkty

Eurocube

Eurostyle

Veris