Baterie termostatyczne

Firma GROHE zrewolucjonizowała rynek baterii termostatycznych, opracowując od podstaw innowacyjną technologię nowej generacji. Przełom polega na zastosowaniu w termostatach firmy GROHE nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz unikatowego designu.

Wybór Designu - natynkowe i podtynkowe baterie termostatyczne

Firma GROHE oferuje szeroką gamę modeli baterii termostatycznych natynkowych i podtynkowych, dopasowanych wzorniczo do różnych wnętrz łazienek.Wzornictwo termostatów zostało opracowane z myślą o indywidualnym poczuciu stylu naszych klientów.

Istnieje mozliwosć zastosowania ich zarówno pod prysznicem, jak i w wannie. Wersja podtynkowa umożliwia dyskretne zabudowanie elementów wewnętrznych baterii termostatycznych, tworząc tym samym wyjatkową i konsekwentną estetykę.

W wersji natynkowej, bateria znajduje się bezposrednio na ścianie. Jakość kąpieli w obu przypadkach pozostaje jednak taka sama. Termostaty firmy GROHE, zapewniając najwyższy komfort, spełniają marzenie naszych klientów o idealnej kąpieli.

Termostat Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Baterie termostatyczne - rozwiązanie dla prysznica

Technolodzy firmy GROHE zwrócili szczególną uwagę na doprowadzenie zimnej wody i wykorzystanie jej do chłodzenia zewnętrznej części korpusu baterii termostatycznych. W ten sposób została stworzona bariera pomiędzy przepływem ciepłej wody a zewnętrzną powierzchnią baterii, która dzięki temu nie ulega przegrzaniu. To optymalne rozwiązanie dla dzieci.

Oprócz innowacyjnej technologii GROHE TurboStat i GROHE CoolTouch, nasze termostaty zostały dodatkowo wyposażone w system SafeStop, uniemożliwiający przypadkowemu przestawieniu temperatury powyżej 38º C.

Termostat Grohtherm 3000 Cosmopolitan
Termostaty GROHE oprócz ciekawego i nowoczesnego wzornictwa, dodatkowo chronią nas, zapewniając bezpieczeństwo i przyjemność kąpieli pod prysznicem. Za utrzymanie wybranej temperatury odpowiedzialny jest termoelement, którego rolą jest odpowiednie mieszanie wody ciepłej i zimnej do momentu osiągnięcia żądanych parametrów. Termoelement jednocześnie wyrównuje ewentualne wahania ciśnienia. Baterie termostatyczne okazują się być niezastąpione pod względem uniwersalnego wyglądu, bezpieczeństwa i funkcjonalności. Termostat niweluje zakłócenia wskutek jednoczesnego korzystania z kilku odbiorników wody i dzięki temu, temperatura wody podczas kąpieli pod prysznicem, pozostaje niezmienna. Ustalony poziom temperatury osiągany jest w ułamku sekundy i pozostaje niezmienny.Grohtherm 3000 Cosmopolitan bateria wannowa z termostatem

Termostat - funkcjonalność i równowaga

Termostaty GROHE oprócz ciekawego i nowoczesnego wzornictwa, dodatkowo chronią nas, zapewniając bezpieczeństwo i przyjemność kąpieli pod prysznicem.

Za utrzymanie wybranej temperatury odpowiedzialny jest termoelement, którego rolą jest odpowiednie mieszanie wody ciepłej i zimnej do momentu osiągnięcia żądanych parametrów. Termoelement jednocześnie wyrównuje ewentualne wahania ciśnienia. Baterie termostatyczne okazują się być niezastąpione pod względem uniwersalnego wyglądu, bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Termostat niweluje zakłócenia wskutek jednoczesnego korzystania z kilku odbiorników wody i dzięki temu, temperatura wody podczas kąpieli pod prysznicem, pozostaje niezmienna. Ustalony poziom temperatury osiągany jest w ułamku sekundy i pozostaje niezmienny.

Termostat Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Recommended product ranges

Systemy prysznicowe

Grohtherm 1000 Cosmopolitan

Grohtherm 3000 Cosmopolitan