Baterie umywalkowe do montażu ściennego

Nadaj nowoczesny wygląd swojej łazience dzięki bateriom umywalkowym do montażu naściennego

Nowoczesna technologia i ciekawe wzornictwo produktów GROHE sprawiają, że woda staje się źródłem niesamowitych wrażeń.

Baterie do montażu naściennego

Dbamy o dopracowanie najdrobniejszych szczegółów.

Produkty GROHE zaprojektowane są z myślą o zapewnieniu satysfakcji i niezawodnego działania przez cały okres ich użytkowania. Ponadto dbamy o szeroki i interesujący wybór asortymentu , dlatego oferujemy różne typy baterii ściennych.

GROHE wierzy, że technologia powinna ułatwiać codzienne życie i czynić je mniej skomplikowanym, dając ludziom większą swobodę i więcej czasu, aby mogli robić to, co naprawdę sprawia im przyjemność. W ten sposób powstały różne rodzaje baterii ściennych.

  • 2-otworowe baterie ścienne, z jednym pokrętłem
  • 3-otworowe baterie ścienne, z dwoma pokrętłami
Veris 2-otworowa bateria umywalkowa

Dwuotworowe Baterie ścienne

Cechujące się nowoczesnym wzornictwem ścienne baterie jednouchwytowe GROHE, wyposażone w technologię SilkMove® , stanowią doskonałe wyposażenie nowych, modnych umywalek nablatowych i wpuszczanych w blat.

Tak jak w przypadku wszystkich baterii ściennych GROHE, udoskonalone produkty nowych kolekcji są przeznaczone do montażu z elementami podtynkowymi, co zapewnia bezpieczną instalację i bezproblemowe użytkowanie.

Model Lineare wyposażony jest w wylewkę długości 153 mm, natomiast wylewka baterii Essence ma wysięg 148 mm, dzięki czemu oba produkty znakomicie nadają się do umywalek o dowolnych rozmiarach. Również w ramach kolekcji Veris, Quadra, Allure, Atrio i Tenso oraz nowej linii Eurosmart Cosmopolitan dostępne są dwuotworowe baterie ścienne o długości wylewek od 153 do 180 mm.

GROHE Ondus 3-otworowa bateria umywalkowa

Trzyotworowe baterie ścienne. Połączenie nowoczesnego wzornictwa z pełnią funkcjonalności.

Klienci zainteresowani nowoczesnym podejściem do klasycznego designu baterii trójotworowych mogą wybrać jeden z produktów kolekcji Veris, Allure, Atrio i GROHE Ondus®. Do wszystkich modeli przeznaczone są odpowiednie elementy podtynkowe. Wybierając baterię do montażu na ścianie, upewnij się, że umywalka umieszczona jest wystarczająco blisko ściany, aby wylewka dostarczała wodę do wnętrza umywalki.

Dzięki nowoczesnej technologii GROHE StarLight®, pod którą kryje się precyzyjna technologia GROHE SilkMove®, zapewniająca płynną obsługę oraz precyzyjną regulację ustawienia wody. Trójotworowe baterie ścienne są doskonałym połączeniem niepowtarzalnego wzornictwa oraz najwyższej technologii – to harmonia pomiędzy nowoczesną formą a niezawodną funkcjonalnością.

Polecane produkty

Grandera

Veris