Baterie prysznicowe

Baterie Prysznicowe GROHE – dla zorganizowanej łazienki

Gdy prysznicowa bateria termostatyczna nie jest najlepszym rozwiazaniem w Twojej łazience, wybierz tradycyjną baterię prysznicową GROHE. Dzięki techonologii GROHE SilkMove® bateria jest wygodna w obsłudze, ponieważ umożliwia precyzyjną kontrolę wielkości strumienia i temperatury wody.

Od różnorodnych stylizacji kolekcji Cosmopolitan, po klasyczny design serii Authentic, Grohe oferuje kompleksową serię baterii prysznicowych, by sprostać wszelkim wymaganiom wobec wzorów i specyfikacji produktów.

Wszystkie linie kranów GROHE oferują szeroki wybór baterii prysznicowych oraz wannowo-prysznicowych z mikserem. Czy chcesz wyeksponowany wannowo-prysznicowy mikser, by czerpać przyjemność z prysznica w wannie, czy też model ukryty w ścianie, masz szeroki wachlarz wzorów oraz możliwości instalacji, co gwarantuje uzyskanie spójnej całości za każdym razem.

Baterie prysznicowe z mikserem

Kreowanie spójnego projektu łazienki jest z GROHE bardzo proste. Wszystkie linie naszych baterii oferuja duży wybór armatury prysznicowej skomponowanej z designem baterii umywalkowych.Do kabiny prysznicowej wyposażonej w pojedynczy prysznic górny dobierz jedna z baterii prysznicowych z mikserem.Szeroki wybór mikserow ukrytych w ścianie, jak i tych wyeksponowanych gwarantuje stworzenie idealnej kompozycji za każdym razem, podczas gdy zastosowane technologie GROHE zapewnią bezkonkurencyjną wydajność na lata.

Dodatkowa funkcjonalność:
Wyjatkowy komfort i wygoda pod prysznicem, odsłonięta bateria z kolekcji Eurosmart Cosmopolitan, wyposażona jest dodatkowo w podstawkę na Twoje kosmetyki.

Wannowo-prysznicowe baterie miksujące

Jeśli interesuje cię instalacja baterii prysznicowej nad wanną, najlepszym rozwiązaniem bedzie wybór jednego z wannowo-prysznicowych mikserów. Wyróżnić można dwa rodzaje baterii:

  • Naścienne miksery wannowo-prysznicowe – zaprojektowane do montażu bezpośrednio nad wanną, wyposażone są zarówno w wannową wylewkę, jak rownież osobny odpływ wody przeznaczony do węża prysznicowego.
  • Podtynkowe baterie wannowo-prysznicowe. Konstrukcja miksera zabudowana jest w ścianie. Zaprojektowany tak, by móc korzystać z wylewki wannowej i pojedynczego prysznica lub zamiennie z dwóch pryszniców - ręcznego oraz górnego.

Polecane produkty

Concetto

Eurodisc Joy

Eurosmart Cosmopolitan