Kolekcje Cube – kompleksowe rozwiązanie dla Twojej łazienki

Już jest! GROHE oferuje kompletny zestaw Cube do łazienki!

W dobrze zaprojektowanej łazience wszystkie elementy powinny ze współgrać ze sobą, aby w efekcie tworzyć spójny i harmonijny wystrój. Doceniają to wielbiciele eleganckich i nowoczesnych łazienek. Również projektanci wnętrz preferują spójne, skoordynowane rozwiązania, między innymi dlatego lubiane, geometryczne serie Eurocube i Euphoria Cube, zostały uzupełnione o odpowiedni termostat.

Grohtherm Cube

Nowy Grohtherm Cube: 100% Cube, 100% GROHE

Wszystkie termostaty GROHE, także nowa seria Grohtherm Cube, łączą w sobie bezpieczeństwo, technologię i stylowe wzornictwo. Grohtherm Cube jest wyposażony w GROHE TurboStat®, dzięki czemu kąpiel pod prysznicem jest w najwyższym stopniu bezpieczna i komfortowa. Dodatkowo ekologiczne rozwiązania i wylewka w kształcie wodospadu sprawiają, że Grohtherm Cube jest perfekcyjnym wykończeniem łazienki.

Grohtherm Cube
Grohtherm Cube

Połącz najnowocześniejszą technologię z minimalistycznym wzornictwem

Smukły, prosty, wyrazisty i cieszący się uznaniem styl Grohe Cube powraca do przełomowej linii pryszniców Euphoria. Luksusowy zestaw Euphoria wyposażony w termostat Grohtherm Cube, prysznic ręczny Cube oraz deszczownicę Cube w rozmiarze XL o charakterystycznym geometrycznym kształcie.

Euphoria Systems
Eurocube bateria umywalkowa

Wzornictwo o prostych liniach. Jednouchwytowe baterie Eurocube.

Proste linie, ostre kąty i wyjątkowe detale widoczne w uchwycie sprawiają, że jednouchwytowe baterie umywalkowe i wannowe Eurocube to wyrafinowany wybór do nowoczesnej łazienki. Linia Eurocube oferuje rozwiązania dla każdego: zarówno podstawowe pojedyncze wylewki jak i baterie czterootworowe.

Eurocube

Cube w każdym detalu.. Z akcesoriami Essentials Cube

Stwórz kompletny, kubistyczny wystrój łazienki aż do najdrobniejszego szczegółu dzięki akcesoriom Essentials Cube. Akcesoria zaprojektowane tak, aby współgrać z bateriami umywalkowymi, prysznicami i oczywiście termostatem Cube. Charakterystyczne geometryczne wzornictwo: od mydelniczek po wieszaki.

Akcesoria Essentials Cube

Polecane produkty:

Euphoria Cube

Euphoria Systems

Eurocube

Grohtherm Cube