Prysznicowe baterie termostatyczne

Prysznicowe baterie termostatyczne

Baterie z termostatem GROHE zostały zaprojektowane z myślą o najwrażliwszym termometrze na świecie: twojej skórze. Nasze termostaty, wykonane z najlepszej jakości materiałów, wykorzystują wiodące technologie, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i komfort pod prysznicem. Aby spełnić twoje wymagania pod względem stylu oraz warunki techniczne, kolekcja obejmuje rozmaite modele.

Kolekcje łazienkowe GROHE
GROHE TurboStat

Prysznicowe baterie termostatyczne - dla zapewnienia komfortu kąpieli

Prysznicowa bateria termostatyczna miesza ciepłą i zimna wodę w celu osiągnięcia wybranej temperatury, która pozostaje niezmienna przez cały czas trwania kąpieli.

Szybki czas reakcji oznacza, że nawet jeżeli w tym samym czasie w twoim domu ktoś włączy wodę bądź spłucze toaletę, temperatura twojej wody pod prysznicem pozostanie bez zmian.
Wyłącz natrysk środkowy, np podczas mycia głowy, a następnie ponownie włącz wodę w tej samej temperaturze.
Wybór temperatury jest prosty, dzięki luksusowym ceramicznym dyskom Carbodur wewnątrz uchwytów zaworu. Dyski gwarantują płynność operowania i szeroki kat funkcjonowania

Oszczędzaj wodę i energię.

Zaawansowana konstrukcja techniczna naszych termostatów pomoże ci oszczędzać wodę i energię - zmniejszając domowe rachunki.

  • Nasze baterie prysznicowe z termostatem posiadają przycisk EcoButton.
  • Twój prysznic rozpocznie się wolnym strumieniem.
  • Aby przyspieszyć przepływ wody uruchom EcoButton - prosta funkcja, która zmusza do myślenia, zanim zużyjemy więcej wody.
Grohtherm 1000 Cosmopolitan

Funkcjonalnie zaprojektowany

Nasza firma jest ekspertem w dziedzinie technologii termostatów prysznicowych i nieustannie rozwija nowe technologie, aby podnieść poziom bezpieczeństwa i komfortu twojej kąpieli.

Innowacyjne technologie, takie jak GROHE TurboStat® i GROHE CoolTouch® są gwarancją funkcjonalności naszych baterii z termostatem. GROHE StarLight® zapewnia ich idealne wykończenie.

Grohtherm 2000 NEW bateria wannowa z termostatem

Wybierz bezpieczną prysznicową baterię termostatyczną GROHE

Baterie termostatyczne GROHE wykorzystują kilka wiodących technologii, stworzonych z myślą o twoim bezpieczeństwie.

GROHE TurboStat® reaguje na wszelkie zmiany doprowadzanej wody i odpowiednio reguluje mieszankę ciepłej i zimnej wody, eliminując ryzyko poparzeń.
GROHE CoolTouch® gwarantuje, że powierzchnia termostatu nie przegrzewa się. W celu zwiększenia temperatury powyżej bezpiecznej granicy 38º Celsiusza należy wcisnąć przycisk SafeStop® SafeStop Plus pozwala na zwiększenie temperatury maksymalnie do 43º Celsiusza. Nasze baterie termostatyczne wyłączają się automatycznie w przypadku braku zimnej wody.

Grohtherm 3000 Cosmopolitan bateria prysznicowa z termostatem

Zawory do baterii termostatycznej spełniają wszelkie wymagania pod względem stylu.

Nasza szeroka gama zaworów do termostatu prysznicowego gwarantuje, że zawsze znajdziesz produkt spełniający wymagania techniczne twojej instalacji.

Nasza kolekcja obejmuje:

  • Zawory do termostatu prysznica montowane powierzchniowo - do użytku ze słuchawką prysznicową
  • Baterie z termostatem do wanny/prysznica montowane powierzchniowo - z kranem do wanny i możliwością podłączenia słuchawki prysznicowej
  • Zabudowane zawory do termostatu prysznica kompatybilne z naszą kolekcja baterii