Minimum miejsca, maksimum stylu

Rozwiązania GROHE zapewniają oszczędność miejsca w niewielkich łazienkach

Arena Cosmopolitan przycisk uruchamiający

Montaż podwieszanych umywalek, bidetów i toalet

Podwieszane toalety to znakomity wybór w przypadku niewielkich łazienek. Ten typ montażu nie tylko optycznie powiększa pomieszczenie, ale także ułatwia czyszczenie podłóg, ponieważ zanieczyszczenia nie zbierają się w trudno dostępnych miejscach.

Stelaże GROHE Rapid SL są dostępne w czterech wysokościach: 82 cm, 113 cm, 100 cm i 120 cm. Mniejszy model znakomicie nadaje się do montażu WC pod oknem. Dodatkowo niewielka głębokość stelaża oznacza, że toaletę można zamontować na ścianie zbrojonej lub betonowej, a następnie ją otynkować.

Toalety GROHE dostępne są z funkcją spłukiwania ręcznego lub elektronicznicznego, za pomocą wielu różnych przycisków spłukujących GROHE albo pneumatycznie za pomocą przycisku Air Button. Spłukiwanie pneumatyczne oznacza, że przycisk nie musi być połączony bezpośrednio ze zbiornikiem spłukującym, zatem można go umieścić w dogodnym miejscu.

Stelaże do narożnego montażu toalet

Maksymalne wykorzystanie narożników jest szczególnie ważne w przypadku łazienek o małej powierzchni. Dlatego stelaże GROHE Rapid SL do umywalek, bidetów i WC dostępne są również w zestawach do montażu narożnego.

Podwieszane toalety z Rapid SL

Baterie łazienkowe i termostatyczne do montażu podtynkowegp

W kolekcji baterii GROHE znajdziemy szeroką gamę modeli do montażu podtynkowego. Baterie ścienne doskonale sprawdzą się w połączeniu z niewielką umywalką, natomiast prysznice do montażu podtynkowego są doskonałym sposobem na zaoszczędzenie miejsca w kabinie prysznicowej.

Kolekcje baterii
System prysznicowy Rainshower do montażu ściennego

Systemy prysznicowe

Produkty GROHE wyróżniają się na tle konkurencji zwiększoną funkcjonalnością i wyższym komfortem użytkowania.

Ramię każdego prysznica GROHE obraca się o 360 stopni, dzięki czemu nawet jeśli ze względu na położenie przyłączy zimnej i ciepłej wody, system trzeba zamontować w rogu ściany, deszczownica może być bez problemu ustawiona w położeniu, które pozwala na wygodną kąpiel. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdza w przypadku, gdy modyfikacja instalacji rur zwiększyłaby koszt inwestycji.

Kolekcje prysznicowe

Polecane produkty

Rainshower Systems

Rapid SL Installation System