Łazienki dla osób starszych

Łatwość obsługi wraz z pewnością bezpieczeństwa

Komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo to klucz do prawidłowego planowania łazienki dla osób starszych.

Komfort poręcznego i prostego użytkowania

Głowica ceramiczna wykonana w technice GROHE SilkMove® zapewnia bardzo płynną obsługę ze szczególnie szerokim kątem odchylenia dźwigni. Ta technika pozwala na łatwą, precyzyjną regulację i długotrwały, praktycznie bezobsługowy komfort podczas używania.

Oszczędność i pełna kontrola

Możliwości regulacji przepływu wody i temperatury (opcjonalne ograniczenie temperatury), pozwalają na oszczędności wody do 50 %.

Oczywiste i bezwarunkowe Bezpieczeństwo

Regulacja temperatury: Zastosowanie ogranicznika temperatury wody pozwala zapobiec oparzeniom.

Bezpieczeństwo i ergonomia pod prysznicem

Technologia GROHE CoolTouch® utrzymuje bezpieczną temperaturę powierzchni baterii. Chroni przed oparzeniem.Innowacyjny kanał chłodzący i specjalne łączenia w miejscach, w których gorąca woda dostaje się do termostatu, tworzą barierę pomiędzy gorącą wodą a chromowaną powierzchnią, w wyniku czego nie istnieje ryzyko oparzenia się.

Nieustające Bezpieczeństwo w łazience Dzięki zastosowaniu technologii GROHE CoolTouch zewnętrzna powierzchnia termostatów nigdy nie przekracza temperatury wody mieszanej. To ogromna zaleta.

Prysznic z termostatem

Możliwość wyboru instalacji

Rapid SL to ekskluzywny system instalacji oferujący najlepsze funkcje. System Rapid SL daje ci wolność zaprojektowania idealnej łazienki oferując bezpieczny i szybki sposób instalacji podwieszanych umywalek, bidetów, pisuarów i toalet.

Każda rama montażowa, do wyboru w trzech rozmiarach, jest wstępnie zmontowana z częściami mocującymi i poddana surowym testom - nasze ramy montażowe do toalet są w stanie utrzymać 400kg.

Możliwość wyboru instalacji

Recommended product ranges

Concetto

Essence

Grohtherm 2000 New

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności