Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Łazienki dla osób starszych

Łatwość obsługi wraz z pewnością bezpieczeństwa

Komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo to klucz do prawidłowego planowania łazienki dla osób starszych.

Komfort poręcznego i prostego użytkowania

Głowica ceramiczna wykonana w technice GROHE SilkMove® zapewnia bardzo płynną obsługę ze szczególnie szerokim kątem odchylenia dźwigni. Ta technika pozwala na łatwą, precyzyjną regulację i długotrwały, praktycznie bezobsługowy komfort podczas używania.

Oszczędność i pełna kontrola

Możliwości regulacji przepływu wody i temperatury (opcjonalne ograniczenie temperatury), pozwalają na oszczędności wody do 50 %.

Oczywiste i bezwarunkowe Bezpieczeństwo

Regulacja temperatury: Zastosowanie ogranicznika temperatury wody pozwala zapobiec oparzeniom.

Bezpieczeństwo i ergonomia pod prysznicem

Technologia GROHE CoolTouch® utrzymuje bezpieczną temperaturę powierzchni baterii. Chroni przed oparzeniem.Innowacyjny kanał chłodzący i specjalne łączenia w miejscach, w których gorąca woda dostaje się do termostatu, tworzą barierę pomiędzy gorącą wodą a chromowaną powierzchnią, w wyniku czego nie istnieje ryzyko oparzenia się.

Nieustające Bezpieczeństwo w łazience Dzięki zastosowaniu technologii GROHE CoolTouch zewnętrzna powierzchnia termostatów nigdy nie przekracza temperatury wody mieszanej. To ogromna zaleta.

Możliwość wyboru instalacji

Rapid SL to ekskluzywny system instalacji oferujący najlepsze funkcje. System Rapid SL daje ci wolność zaprojektowania idealnej łazienki oferując bezpieczny i szybki sposób instalacji podwieszanych umywalek, bidetów, pisuarów i toalet.

Każda rama montażowa, do wyboru w trzech rozmiarach, jest wstępnie zmontowana z częściami mocującymi i poddana surowym testom - nasze ramy montażowe do toalet są w stanie utrzymać 400kg.

Możliwość wyboru instalacji
">