GROHE Sensia® Arena <br> Najczęściej zadawane pytania

Higiena

Czy GROHE Sensia® Arena jest łatwa w konserwacji?

Tak, toaleta ta jest niezwykle prosta w utrzymaniu ze względu na samooczyszczający mechanizm, muszę bez kołnierza i antybakteryjnią powierzchnię AquaClean. W dodatku wymiana filtra powietrznego zajmuje zaledwie chwilę.

Z jakiego materiału wykonano deskę sedesową i jej pokrywę w toalecie Sensia Arena®?

Zarówno deska, jak i pokrywa wykonane są z duroplastu.

W jaki sposób muszla toalety myjącej Sensia Arena® pozostaje czysta?

Sensia Arena® wykorzystuje dwie technologie w celu zapewnienia higieny powierzchni ceramicznych. HyperClean to antybakteryjna powłoka, która zapobiega rozwojowi bakterii. AquaCeramics to z kolei powłoka, która zapobiega przyleganiu do powierzchni zanieczyszczeń i osadów z kamienia. Ponadto gwarancją czystości jest również silne spłukiwanie dzięki technologii Triple Flush Vortex.

Co oznacza certyfikat SIAA dotyczący toalety myjącej Sensia Arena®?

Certyfikat SIAA jest "miarą skuteczności antybakteryjnej". Tylko produkty o wysokim wskażniku skuteczności antybakteryjnej, równym 99.9% mogą być oznaczone logiem SIAA .

Dlaczego toaleta myjąca Sensia Arena® posiada dwie dysze natryskowe?

Jedna dysza przeznaczona jest do strumienia tylnego strumienia, druga to strumienia dla kobiet. Konkurencja oferuje w większości swoich produktów jedną dyszę dla tych dwóch rodzajów strumieni. Wierzymy, że oddzielny, dedykowany kobietom strumień to gwarancja większej higieny i bezpieczeństwa.

Na czym polega samoczyszczanie się dysz w toalecie Sensia Arena®?

Dysze natryskowe oczyszczają się za pomocą wody. Kiedy użyjesz jednej z funkcji myjących, dysze natychmiastowo się oczyszczą – strumień wody opłucze dysze. Po zakończonej pracy strumienia, automatycznie uruchomi się program czyszczący. Dysze również zostały wykonane z antybrakteryjnego materiału.

Z jakiego materiału wykonane są dysze natryskowe w toalecie myjącej Sensia Arena®?

Dysze natryskowe zostały wykonane z antybakteryjnego plastiku.

Czy można wymienić dysze natryskowe w toalecie myjącej Sensia Arena®?

Tak, dysze są wymienialne i oznaczone jako części wymiennne odpowiednimi numerami: 14928000 Tylny strumień; 14929000 Strumień dla kobiet

Obsługa

Czy osoby z problemami zdrowotnymi mogą korzystać z GROHE Sensia® Arena?

Tak, nasza toaleta jest produktem odpowiednim również dla osób z problemami zdrowotnymi. Dzięki wysokiemu poziomowi higieny umożliwia ona ochronę ciała przed podrażnieniami. Produkt szczególnie zalecamy osobom cierpiącym na hemoroidy, ponieważ delikatne i efektywne funkcje myjące toalety GROHE Sensia® Arena przynoszą ulgę w chorobie.

Czy dzieci mogą korzystać z toalety myjącej GROHE Sensia® Arena?

GROHE Sensia® Arena jest toaletą odpowiednią również dla dzieci. Z produktu może korzystać cała rodzina.

Czy można korzystać z toalety GROHE Sensia® Arena tak jak z tradycyjnej toalety bez funkcji myjącej?

Tak, z toalety myjącej GROHE Sensia® Arena można korzystać również jak z tradycyjnej toalety.

Jak działa automatyczne podnoszenie się i zamykanie pokrywy deski sedesowej w podwieszanej Sensia Arena®?

Kiedy czujnik ruchu wykryje, że zbliżasz się do toalety, pokrywa deski lub deska podniesie się. Funkcję tę można ustawić za pomocą panelu sterowania: automatycznie otwórz i zamknij pokrywę&deskę; lub otwórz i zamknij pokrywę; możesz też wyłączyć obie te opcje. Owieranie i zamykanie deski i pokrywy może być również sterowane za pomocą aplikacji na smartfony.

Które z funkcji toalety myjącej Sensia Arena® można aktywować za pomocą panelu sterowania?

Rear Spray and Lady Shower can be activated via the seat control panel. You can also adjust the water pressure on both these functions

Jak aktywować funkcję suszenia w toalecie myjącej Sensia Arena®?

Funkcję suszenia można aktywować z poziomu panelu sterującego lub za pomocą aplikacji na smartfony. Do wyboru są trzy temperatury suszenia.

Czy można używać dwóch ramion natryskowych jednocześnie w przypadku toalety myjącej Sensia Arena®?

Nie, nie jest to możliwe.

Na jak długo wystarcza filtr służący do absorpcji nieprzyjemnych zapachów w toalecie myjącej Sensia Arena®? Kto może go wymienić?

Są dwa rodzaje filtrów służących do absorpcji nieprzyjemnych zapachów. Filtr powietrzny znajduje się w łatwo dostępnym miejscu, co umożliwia jego czyszczenie. Zalecamy czyszczenie go 2 razy w tygodniu. Okres przydatności filtra węglowego wynosi siedem lat. Tylko serwisanci GROHE mogą dokonać jego wymiany z uwagi na długi okres użyteczności produktu.

Obsługa za pomocą smartfona i pilota

Jeśli w moim domu znajduje się kilka smartfonów, skąd pewność, że toaleta myjąca SENSIA ARENA działa według właściwych, prywatnych ustawień w odpowiednim czasie?

Sensia Arena® Shower wykryje Twój smartfon i pobierze odpowiednie ustawienia osobiste, kiedy tylko pokrywa deski sedesowej się podniesie. Kiedy jesteś w łazience i Twój smartfon jest połączony z toaletą Sensia Arena®, pozostałe smartfony w Twoim domu nie mają możliwości połączenia sie z produktem.

Jak wiele różnych smartofonów można sparować z toaletą myjącą Sensia Arena®?

Toaleta myjącą Sensia Arena® może być na stałe połączona tylko z siedmioma smartfonami. Kiedy dodasz ósmy smartfon, toaleta Sensia Arena® usunie ustawienia i połączenie z pierwszym z dodanych telefonów. Ponadto zaznaczamy, że tylko jeden smartofon może być połączony z toaletą w danym momencie.

Jaka technologia bezprzewodowa jest wykorzystywana w toalecie myjącej Sensia Arena® ?

Bluetooth.

Co się stanie, jeśli panel sterowania wpadnie do wody?

W najgorszym przypadku przestanie działać. Pilot ten nie jest wodoodporny.

Montaż & Rapid SL

Gdzie znajdę techniczne szczegóły dotyczące produktu?

Dane techniczne znajdziesz w broszurze, którą możesz pobrać z naszej strony. Wszelkie informacje znajdziesz również na stronie produktu.

Broszury

Czy instalacja jest kompleksowa?

Montażu produktu dokonuje wykwalifikowany instalator. Tutaj znajdziesz specjalistów dostępnych w Twojej okolicy:

Dlaczego numer stelażu Rapid SL 39128001 jest inny niż 39128000? Obydwa są przeznaczone do toalety myjącej Sensia Arena®.

Miejsca podłączenia wody i prądu w produkcie o numerze 39128001 i 39128000 są inne. 39128001 nadaje się zaróno do talety myjącej Sensia Arena®, jak też do toalety myjącej Sensia IGS® , podczas gdy 39128000 pasuje jedynie do toalety Sensia Arena®.

Jak działa spłukiwanie automatyczne w podwieszanej toalecie myjącej Sensia Arena®’?

Funkcja automatycznego spłukiwania w toalecie myjącej Sensia Arena® działa jedynie po zainstalowaniu dodatkowego zestawu do spłukiwania automatycznego o numerze 46944000. Czujnik wykryje, kiedy oddalisz się od toalety, po czym aktywuje program czyszczący. Możesz również wybrać ustawienie, które spowoduje, że program ten włączy się, jak tylko wstaniesz. Spłukiwanie może być kontrolowane również za pomocą aplikacji na smartfony lub za pomocą panelu sterującego.

Które modele są kompatybilne z zestawem do automatycznego spłukiwania 46944000?

Zestaw do automatycznego spłukiwania jest kompatybilny ze wszystkimi modelami zbiorników GROHE Rapid SL GD2.

Jaka jest minimalna wysokość, na której można zainstalować podwieszaną toaletę myjącą GROHE Sensia Arena®? Jaka jest średnia wyskokość?

Wysokość ta zależy od stelaża, który wybierzesz - mają one standardowe miejsca montażowe. Wysokość siedziska to 445mm, bazując na standardowym stelażu.

Czy ceramiczna muszla toalety Sensia Arena® montowana jest od dołu, czy od góry?

Od góry.

Czy toaleta myjąca Sensia Arena® dostarczana jest wraz z rurą doprowadz. i innymi częściami wymaganymi do podłączenia produktu do źródła wody i prądu?

Tak, toaleta myjąca Sensia Arena® dostarczana jest wraz z kablem elektrycznym, gniazdem łączącym, zaworem w kształcie T, wężem elastycznym oraz zaworem kątowym. Rura wlotowa oraz rura doprowadzająca nie są dołączone do zestawu, ponieważ znajdują się one w stelażu Rapid SL.