Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Red Mono Zawór sztorcowy z boilerem (8 litrów)

30157DC0 - GROHE Red Mono Zawór sztorcowy z boilerem (8 litrów)
  • stal nierdzewna
  • chrom
Numer produktu 30157DC0
Kod EAN 4005176904219

Opis produktu

Z baterią Red Mono nie musisz już czekać na wrzącą wodę, aby zaparzyć kawę lub herbatę. Dzięki dużej pojemności bojlera będziesz miał nieograniczony dostęp do wrzącej wody bez konieczności czekania. Pozbądź się tradycyjnych czajników, które pobierają dużo energii i utrudniają pracę w kuchni. W trosce o bezpieczeństwo Twojej rodziny bateria została wyposażona w innowacyjny uchwyt ChildLock. Dzięki wbudowanej w uchwyt blokadzie, masz pewność, że dziecko nie uruchomi wrzącej wody podczas Twojej nieobecności, a wyposażenie baterii w technologię GROHE CoolTouch czyni powierzchnię baterii bezpieczną w dotyku. Aby uczynić baterię niezwykle odporną na zarysowania i odbarwienia, pokryliśmy ją powłoką ze stali nierdzewnej SuperSteel. Teraz Twoja kuchnia zyska nowoczesny wygląd i stanie się bardziej funkcjonalna. Odmień swoją kuchnię i ciesz się maksymalną wygodą z GROHE Red Mono.

Najważniejsze cechy produktu

Oszczędzaj czas, z bojlerem natychmiastowo dostarczającym wrzątek

Bojler GROHE Red o pojemności 8 litrów pomoże Ci zrobić herbatę, sparzyć warzywa czy wysterylizować butelki do karmienia dzieci - szybko i bez wysiłku. Wygodny bojler do kuchni bez doprowadzonej ciepłej wody, został stworzony, żeby pasować do montażu pod każdym zlewozmywakiem kuchennym, zastępując podgrzewacz przepływowy. Zapewnia on 6 litrów wrzątku lub 15 litrów wody gorącej (50°C), płynącej prosto z baterii, uwalniając tym samym przestrzeń w Twojej kuchni - nie potrzebujesz już trzymać w niej czajnika. Ponadto nie będziesz już musiał czekać na zagotowanie wody - wygoda i oszczędność czasu w jednym!

Ekstra wygoda w Twojej kuchni

Bateria GROHE Red Mono dostarcza do Twojej kuchni wrzątek, prosto z poziomu zlewozmywaka! Montowana oddzielnie, obok zwykłej baterii kuchennej, pomoże Ci skrócić czas wykonywania kuchennych obowiązków. Połączona z systemem GROHE Blue, zaoferuje wodę w każdej temperaturze - od gotującej się, po schłodzoną -wszystko to, aby spełnić Twoje wymagania. Ulepsz swoją kuchnię i ciesz się maksymalną wygodą z nowoczesnym system wodnym GROHE Red Mono.

Dostęp do gotującej się wody zabezpieczony certyfikowanym uchwytem bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo, to jeden z priorytetów firmy GROHE. Ze specjalnym uchwytem ChildLock, aby uruchomić przepływ wrzątku w bateriach GROHE Red, należy pociągnąć specjalną blokadę i dopiero wtedy obrócić uchwyt. Zapobiega to przypadkowemu włączaniu przez dzieci, co zostało potwierdzone i certyfikowane przez niezależną firmę testującą.

Bateria bezpieczna w dotyku, nawet gdy płynie z niej gorąca woda

GROHE CoolTouch to technologia zapewniająca dokładną izolację wewnętrznych kanałów wodnych od powierzchni baterii, dzięki czemu jest ona zawsze bezpieczna w dotyku, nawet gdy płynie z niej wrzątek. Jest to świetne rozwiązanie dla domów, w których obecne są małe dzieci - ochroni ich delikatną skórę przed oparzeniem.

Tytanowy bojler - wytrzymały i nie nadający wodzie metalicznego posmaku

Wszystkie bojlery z kolekcji GROHE Red są wykonane z tytanu. Ten najwyższej jakości materiał jest odporny na korozję i nawarstwianie się osadów wapiennych, a także znany ze swojej biokopatybilności. Ponadto nie nadaje wodzie metalicznego posmaku, więc zachowuje ona swój oryginalny, czysty smak.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

SuperSteel - luksusowy design doskonale wykończonej powłoki

Ekskluzywny wygląd matowej stali, która zachwyca elegancją i odpornością na uszkodzenia, stanowi rezultat 75-letniego doświadczenia i przywiązywania uwagi do detalu. Połączenie stali nierdzewnej i idealnie gładkich powierzchni to gwarancja higienicznej czystości.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

180° zakres obrotu wylewki, zwiększający elastyczność działania

Perfekcyjna funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Wylewka obraca się płynnie w zakresie 180°, dając Ci pełną kontrolę i zapobiegając uderzeniom o otaczające baterię szafki lub ściany.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Mousseur 13999DC0
2 Shank fastening assembly 46249000
3 Combi boiler (EU) 40431000
4 Filter with filter head 40438000*
5 Mounting wrench 19017000*