Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grandera Bateria termostatyczna do obsługi jednego wyjścia wody

19934000 - Grandera Bateria termostatyczna do obsługi jednego wyjścia wody

Opis produktu

Bateria termostatyczna Grandera to połączenie najwyższej jakości, komfortu i elegancji. Jej konstrukcja wykonana z najlepszych surowców i oparta na geometrycznych kształtach idealnie będzie współgrać z pozostałą armaturą znajdującą się w Twojej łazience. Pokryta powłoką z chromu StarLight® stanowi zabezpieczenie przed odbarwieniami i uszkodzeniami czyniąc jej powierzchnię nieskazitelnie lśniącą i gładką przez wiele lat użytkowania. Nasi inżynierowie zadbali również o to, aby uniemożliwić uruchomienie zbyt gorącej wody przez najmłodszych domowników. Dlatego w baterię został wbudowany specjalny przycisk SafeStop, którego użycie i jednoczesne przekręcenie uchwytu pozwala zwiększyć temperaturę wody powyżej 38°C chroniąc tym samym skórę przed oparzeniem. Aby zamontować GROHE Grandera w swojej łazience należy zaopatrzyć się w element podtynkowy Rapido T.

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
2 Temperature control handle 47934000
3 Stop 10093000
4 Escutcheon 47935000
5 Ceramic headpart, 1/2" 45346000
5.1 O-ring Ø 18.2 x Ø 1.7 0392400M
6 Extension set 27.5 mm 47780000*
7 Socket spanner 19332000*