Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Grandera 4-otworowa bateria wannowa

19936IG0 - Grandera 4-otworowa bateria wannowa
  • chrom / złoty
Numer produktu 19936IG0
Kod EAN 4005176930829

Opis produktu

GROHE SilkMove głowica ceramiczna 46 mm
GROHE StarLight powłoka chromowa
elementy składowe:
mocowanie wylewki
element obsługi mieszacza jednouchwytowego ,
wylewka wannowa z perlatorem i przełącznikiem wanna/prysznic
prysznic ręczny Grandera 7,6 l
metalowy wąż prysznicowy
giętkie węże przyłączeniowe
przyłącze węża prysznicowego
zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym
do montażu opcjonalnie z (29 037 000)
min. rekomendowane ciśnienie 1,0 bar

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46833IG0
2 glowica 46048000
3 Diverter knob 48216IG0
4 Diverter 45443000
4.1 Sealing washer Ø 6 x Ø 2 0128300M
4.2 Sealing washer 0120500M
5 Replacement kit for shank fastening 45444000
6 Non-return valve 08565000
7 Mousseur 13941G00
8 Dirt strainer 0700200M
9 Cone nut 08864000
10 Compression spring 00869000
11 Connecting hose 48018000
12 Connecting hose 07300000
13 Connecting hose 07227000
14 Connecting hose 48017000
15 Temperature limiter 46375000*