Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Eurostyle Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S

23716003 - Eurostyle Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S

Opis produktu

GROHE Eurostyle - jednouchwytowa bateria umywalkowa

Urządzasz swoją wymarzoną łazienkę i chcesz, aby znalazła się w niej stylowa bateria umywalkowa, która pomoże Ci zadbać o środowisko naturalne? Jeśli tak, GROHE Eurostyle jest idealnym wyborem! Armaturę wyposażono w innowacyjną technologię GROHE EcoJoy, która redukuje pobór wody nawet o 50%, bez utraty wydajności! Oprócz oszczędności cennego surowca naturalnego, zadbaliśmy również o elegancki wygląd baterii. Jej design zaprojektowany w oparciu o geometryczne kształty, odzwierciedla aktualne trendy aranżacji wnętrz i został podkreślony powłoką z chromu GROHE StarLight. Nadaje ona nieskazitelnego blasku powierzchni oraz stanowi zabezpieczenie przed uszkodzeniami i zmatowieniem. Oprócz stylowego wyglądu zadbano również o precyzyjne działanie baterii. Wyrazem tego jest ceramiczna głowica GROHE SilkMove, która dba o perfekcyjne dostarczenie pożądanych parametrów przepływu wody, a także zapewnia lekką i płynną obsługę dźwigni. Bateria umywalkowa GROHE Eurostyle to oszczędność, elegancja i niezawodna funkcjonalność – przekonaj się o tym sam!

Najważniejsze cechy produktu

Gładka powierzchnia baterii, bez zestawu odpływowego

Jeśli nie potrzebujesz zestawu odpływowego, to ta bateria z gładką, smukłą powierzchnią jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Wygodna wylewka o standardowej wysokości.

Standardowa wysokość wylewki jest idealna do wszystkich umywalek w tradycyjnym rozmiarze. Jej zbalansowany rozmiar jest niezwykle wygodny podczas wszelkich czynności - nieważne czy myjesz zęby, czy napełniasz wazon wodą.

Odseparowane wewnętrzne drogi wodne dla czystej, pitnej wody

Dzięki odseparowanym wewnętrznym drogom wodnym, woda płynąca z Twojej baterii, będzie wolna od ołowiu oraz niklu i bezpieczna do picia. Dla Twojego zdrowia, technologia ta jest na stałe zintegrowana z wylewką i zgodna z wszelkimi wytycznymi dotyczącymi jakości wody pitnej.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Bezproblemowy montaż baterii

Opracowany przez specjalistów GROHE system QuickFix dzięki przemyślanym rozwiązaniom i czytelnej instrukcji, skraca czas montażu baterii o nawet 40%, w porównaniu z rozwiązaniami konkurencji.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Pliki CAD

Pliki 3D DXF

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 lever 46951000
2 Cap 46492000
3 Screw ring 46815000
4 Cartridge 46374000
5 Mousseur 48159000
6 Shank fastening assembly 46671000
7 Socket spanner 19332000*
8 Mounting wrench 19017000*