Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Eurocube Joy Jednouchwytowa bateria wannowa

23666000 - Eurocube Joy Jednouchwytowa bateria wannowa
  • chrom
Numer produktu 23666000
Kod EAN 4005176342226
1 840,08 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

Kolekcja GROHE Eurocube Joy została stworzona z myślą o podkreśleniu piękna, kryjącego się w linearnych, geometrycznych formach. Taka też jest bateria wannowa z przyłączem węża prysznicowego. Możesz do niej dobrać dowolną słuchawkę ręczną z kolekcji GROHE. Będzie ona idealnie pasować dzięki temu, że pokrywamy wszystkie nasze produkty lśniącym chromem StarLight®. Nadaje on powłoce nieskazitelny blask, a także skutecznie chroni powierzchnie przed zarysowaniami i matowieniem. Gwarantuje także wyjątkową łatwość czyszczenia. Po prostu przetrzyj baterię wilgotną szmatką, by wyglądała jak nowa. Podobnym kunsztem wykazali się nasi inżynierowie projektując ceramiczna głowice FeatherControl, odpowiedzialną za obsługę dźwigni typu joystick. Dzięki swojej innowacyjnej budowie, pozwoli Ci wyregulować strumień za pomocą ledwie jednego palca. Zaproś do swojej łazienki GROHE Eurocube Joy i odkryj doskonałość w każdym calu.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46946000
2 Cartridge 46907000
3 Diverter knob 48128000
4 Water flow 47924000
5 Diverter 46947000
6 Non-return valve 08565000
7 Screw connection 1/2" 45044000
8 S-union 47824000
9 Extension set, 30 mm 46238000*
10 Special spanner 19377000*

Oferta produktów

Umywalka

23654000
chrom
Dodaj do notatnika
1 212,29 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
23656000
chrom
Dodaj do notatnika
1 185,23 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
23661000
chrom
Dodaj do notatnika
1 683,13 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar XL
19998000
chrom
Dodaj do notatnika
1 450,42 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
2-otworowa bateria umywalkowa Rozmiar L
19997000
chrom
Dodaj do notatnika
1 374,65 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
2-otworowa bateria umywalkowa Rozmiar M
23657000
chrom
Dodaj do notatnika
1 277,23 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23658000
chrom
Dodaj do notatnika
1 250,17 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M

Prysznic

23665000
chrom
Dodaj do notatnika
1 499,12 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa

Wanna

23666000
chrom
Dodaj do notatnika
1 840,08 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
23667001
chrom
Dodaj do notatnika
7 522,68 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wolnostojąca bateria wannowa

Bidet

23664000
chrom
Dodaj do notatnika
1 309,70 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria bidetowa 1/2"
Eurocube Joy

Eurocube Joy

Piękno zamknięte w prostocie

Pokaż kolekcję