Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Essence Wolnostojąca bateria wannowa

23491GL1 - Essence Wolnostojąca bateria wannowa
  • cool sunrise
Numer produktu 23491GL1
Kod EAN 4005176407581

Opis produktu

GROHE Essence - wolnostojąca bateria wannowa

Wolnostojąca bateria wannowa GROHE Essence to niebywała funkcjonalność i elegancja, której nie może zabraknąć w każdym luksusowym pokoju kąpielowym. Jej cylindryczny korpus, który zwężając się ku górze i przekształca w subtelnie zakrzywioną wylewkę, przyciągnie wzrok każdego gościa odwiedzającego łazienkę, a pokrywająca powierzchnię baterii powłoka w kolorze Cool Sunrise, swoim złocistym kolorem podkreśla staranność wykonania i stanowi zabezpieczenie przed uszkodzeniami oraz zmatowieniem. Aby niezawodna funkcjonalność szła w parze z szykownym wyglądem armatury, w jej wnętrzu umieściliśmy ceramiczną głowicę GROHE SilkMove, która dba o lekką, płynną obsługę dźwigni i precyzyjnie ustawia pożądane przez Ciebie parametry przepływu wody. Jednak to nie wszystko! Z myślą o wygodnym użytkowaniu baterii, wyposażyliśmy ją w obrotową wylewkę oraz ergonomiczną słuchawkę prysznicową GROHE Euphoria Cosmopolitan Stick – ciesz się przyjemną kąpielą każdego dnia, dzięki wolnostojącej baterii wannowej GROHE Essence!

Najważniejsze cechy produktu

Regulowany 3-stopniowo zakres obrotu wylewki

Wszechstronna funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Dostosuj zakres obrotu wylewki do swoich potrzeb, wybierając pomiędzy 0°, 150° a 360°.

Łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia powłoka GROHE StarLight

Powłoka GROHE StarLight to efekt 75-letniego doświadczenia i przywiązania uwagi do szczegółów: idealnie gładka, odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Po prostu przetrzyj ją wilgotną ściereczką, by zalśniła jak nowa!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

GROHE EcoJoy - dobry dla środowiska i dla Twojego portfela

Technologia GROHE EcoJoy gwarantuje mniejsze o nawet 40% zużycie wody, przy zachowaniu wysokiego komfortu kąpieli. Chroń środowisko naturalne i zaoszczędź na rachunkach!

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Technologia TwistFree – zapomnij o skręcającym się wężu

Zainspirowana codziennymi doświadczeniami, technologia TwistFree zapobiega skręcaniu się węża prysznicowego. Nigdy więcej nie będziesz musiał zmagać się z poplątanym wężem, usiłując przywrócić jego pierwotny kształt.

GROHE Normal - klasyczny strumień wody dla codziennego prysznica

Strumień Normal jest idealny, gdy zależy ci na ożywczej i odświeżającej kąpieli. Zaufaj sprawdzonej jakości GROHE każdego dnia.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji