Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Essence Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S

23589001 - Essence Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
  • chrom
  • stal nierdzewna
  • brushed cool sunrise
  • cool sunrise
  • brushed nickel
  • brushed warm sunset
  • warm sunset
  • polished nickel
  • brushed hard graphite
  • hard graphite
Numer produktu 23589001
Kod EAN 4005176339172
837,56 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

Sądzisz, że połączenie najwyższej jakości i przystępnej ceny jest nierealne? Bateria umywalkowa GROHE Essence udowodni Ci, że jesteś w błędzie! Do jej konstrukcji użyto jak najlepszych materiałów, aby zachwycała swą niezawodnością i oryginalnym kształtem. Ceramiczna głowica SilkMove® jest tego najlepszym przykładem. Jej obecność we wnętrzu baterii sprawia, że obsługa dźwigni jest lekka i płynna, a ustawienie pożądanej temperatury i siły strumienia szybkie niż kiedykolwiek. W trosce o ochronę naszego środowiska wyposażyliśmy baterię w specjalny perlator EcoJoy™. Za jego sprawą zredukujesz przepływ wody nawet do 50% bez utraty wydajności. Każdorazowe uruchomienie dźwigni pozwoli Ci cieszyć się idealnym strumieniem jednocześnie oszczędzając pieniądze związane z zużyciem wody. Również niezwykłą trwałością odznacza się chromowana powłoka StarLight®. Jej gładka i lśniąca struktura stanowi zabezpieczenie przed zarysowaniami oraz niewątpliwe będzie atrakcją dla oka. Za sprawą systemu QuickFix® jej montaż skróci się nawet o połowę. Zaproś baterię umywalkową GROHE Essence do swojej łazienki już dziś!

Najważniejsze cechy produktu

Łatwy w obsłudze zestaw odpływowy z cięgnem

Dyskretny i łatwy w obsłudze zestaw odpływowy - pociągnij za cięgno żeby go otworzyć, wciśnij żeby zamknąć.

Wygodna wylewka o standardowej wysokości.

Standardowa wysokość wylewki jest idealna do wszystkich umywalek w tradycyjnym rozmiarze. Jej zbalansowany rozmiar jest niezwykle wygodny podczas wszelkich czynności - nieważne czy myjesz zęby, czy napełniasz wazon wodą.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Montaż baterii szybszy, niż kiedykolwiek, dzięki systemowi GROHE QuickFix Plus

Czytelna instrukcja i głęboko przemyślany projekt naszych baterii to gwarancja montażu szybszego aż o 40% w stosunku do rozwiązań konkurencji.

Idealny przepływ wody z perlatorem AquaGuide

Aby idealnie dopasować kształt i ciśnienie strumienia wody do Twojej umywalki, po prostu skorzystaj z regulacji perlatora na końcu wylewki i ciesz się jej idealnym, spersonalizowanym przepływem.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46917000
2 Fitting ring 46715000
3 Cartridge 46580000
4 Pop-up rod 46739000
5 Mousseur 48270000
6 Shank fastening assembly 46645000
7 Waste set 1 1/4" 28910000
7.1 Plug for waste set 1 1/4" 07182000
7.2 Eccentric rod 07052000
8 Mounting wrench 19017000*
9 Ball rod 07341000*

Oferta produktów

Zlewozmywak

30321DU0
fioletowy
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321DP0
różowy
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321DG0
czerwony
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321YR0
pomarańczowy
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321YF0
żółty
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321XC0
ciemnoszary
Dodaj do notatnika
508,73 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321TY0
niebieski
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321MW0
szlachetny marmur
Dodaj do notatnika
508,73 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321HG0
ciemnobrązowy
Dodaj do notatnika
530,38 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321GE0
zielony
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30269GN0
brushed cool sunrise
Dodaj do notatnika
1 939,01 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30269GL0
cool sunrise
Dodaj do notatnika
1 939,01 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30269EN0
brushed nickel
Dodaj do notatnika
1 939,01 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30269DL0
brushed warm sunset
Dodaj do notatnika
1 939,01 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30269DA0
warm sunset
Dodaj do notatnika
1 939,01 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30269BE0
polished nickel
Dodaj do notatnika
1 939,01 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30269AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
1 939,01 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30269DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
1 791,37 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30269A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
1 939,01 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30270DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
2 300,10 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30294000
chrom
Dodaj do notatnika
2 429,99 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30294DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
3 160,61 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30270GN0
brushed cool sunrise
Dodaj do notatnika
2 552,84 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30270GL0
cool sunrise
Dodaj do notatnika
2 552,84 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30270EN0
brushed nickel
Dodaj do notatnika
2 552,84 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30270DL0
brushed warm sunset
Dodaj do notatnika
2 552,84 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30270DA0
warm sunset
Dodaj do notatnika
2 552,84 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30270BE0
polished nickel
Dodaj do notatnika
2 552,84 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30270AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
2 552,84 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30270A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
2 552,84 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30270000
chrom
Dodaj do notatnika
1 742,66 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30269000
chrom
Dodaj do notatnika
1 405,50 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"

Akcesoria

30321DU0
fioletowy
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321DP0
różowy
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321DG0
czerwony
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321YR0
pomarańczowy
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321YF0
żółty
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321XC0
ciemnoszary
Dodaj do notatnika
508,73 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321TY0
niebieski
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321MW0
szlachetny marmur
Dodaj do notatnika
508,73 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321HG0
ciemnobrązowy
Dodaj do notatnika
530,38 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
30321GE0
zielony
Dodaj do notatnika
335,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
GROHFlexx wąż do wylewki
Essence New

Essence New

Dyskretna elegancja

Pokaż kolekcję