GROHE RAPID SLX – JUŻ DZIŚ GOTOWY NA JUTRO

STWORZONY Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

Niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, GROHE Rapid SLX jest na to gotowy.

Gotowy na to, by zapewnić Ci dostęp do wszystkiego, co jest dostępne już dziś i co będzie dostępne dopiero jutro. Dzięki niemu życie staje się prostsze, łazienka bardziej inteligentna, a jej projektowanie łatwiejsze. Technologia nie może ograniczać wizji.

Znajdź Showroom

MOCNIEJSZY, MĄDRZEJSZY, SZYBSZY W MONTAŻU – GROHE RAPID SLX

SYSTEM ZARZĄDZANIA PRZEPŁYWEM: PEŁNA KONTROLA, ODPOWIEDNI DO CERAMIKI BEZKOŁNIERZOWEJ

Unikalny, zintegrowany system sterowania przepływem pozwala z łatwością regulować przepływ wody w każdej chwili. To sprawia, że GROHE Rapid SLX jest idealnym rozwiązaniem do wciąż poszerzającej się oferty ceramiki bezkołnierzowej, która zaczyna dominować na rynku. W pełni regulowany system sterowania przepływem nie wymaga demontażu i jest w 100% dopasowany do przyszłych instalacji.

PLUG & PLAY: TAK ŁĄCZY SIĘ Z PRZYSZŁOŚCIĄ

GROHE Rapid SLX wyposażono w prawdziwe, zintegrowane gniazdko elektryczne. Standardem jest również przyłącze wody dopasowane do toalet myjących. Te ekskluzywne rozwiązania umożliwiają łatwą instalację inteligentnych urządzeń typu plug-and-play i sprawiają, że Twoja łazienka jest gotowa na nowoczesne toalety myjące takie, jak GROHE Sensia Arena.

BEZPOŚREDNI DOSTĘP: GOTOWY NA ZMIANY W PRZYSZŁOŚCI

Nowy element podtynkowy GROHE Rapid SLX jest standardowo wyposażony w specjalne drzwi, które umożliwiają bezpośredni, wygodny dostęp. A gdy w przyszłości zapragniesz zmian w swojej łazience – np. modernizacji zasilania i przyłączeń wody lub zdecydujesz się na montaż toalety myjącej, kątownik ścienny w kształcie litery U zapewni więcej miejsca niż jakiekolwiek wcześniejsze rozwiązanie.

WIELE PRZYCISKÓW SPŁUKUJĄCYCH

Szeroka gama przycisków spłukujących GROHE pozwala łatwiej zrealizować Twoją wizję dotyczącą wymarzonej łazienki. 2 rozmiary, 3 wzory oraz 12 różnych kolorów i wykończeń sprawiają, że nie musisz ograniczać swojej wyobraźni.

Przyciski spłukujące GROHE to jednak nie tylko atrakcyjny wizualnie dodatek. Dzięki połączeniu z GROHE Rapid SLX, który czuwa nad funkcjonalnością łazienki, możesz zachować pełen spokój i cieszyć się najwyższym komfortem.

Dowiedz się więcej

Łatwa instalacja

Zupełnie nowy GROHE Rapid SLX oferuje szereg innowacyjnych funkcji takich, jak system sterowania przepływem. Tutaj możesz zobaczyć, jak kreujemy przyszłość!

Łatwa instalacja: Niezależnie od tego czy projektujesz łazienkę od podstaw, zamierzasz zmodernizować swoje wnętrze czy jedynie chcesz wymienić ceramikę, nasz GROHE Rapid SLX gwarantuje łatwą instalację rozwiązań łazienkowych. Zobacz w jaki sposób możesz zainstalować GROHE Rapid SLX z unikalnymi funkcjami takimi, jak gniazdko elektryczne. Tak właśnie możesz tworzyć przyszłość!

GROHE Rapid SLX jest odpowiedni do instalacji toalet myjących. Możesz zobaczyć krok po kroku jak zainstalować nasze nowe gniazdko elektryczne oraz jak łatwy jest montaż myjącej toalety!

10-LETNIA GWARANCJA

Skupiamy się na najwyższej jakości, trwałości i zrównoważonym rozwoju, dzięki czemu możemy gwarantować funkcjonalność i bezpieczeństwo naszych produktów przez lata eksploatacji. Właśnie dlatego oferujemy przedłużoną gwarancję dla naszych produktów do montażu ściennego – podtynkowych zbiorników spłukujących, kolekcji Uniset oraz systemów Rapid SL i Rapid SLX. Oznacza to, że nasza kolekcja Rapid Pro jest teraz objęta 10-letnią gwarancją.

WC

Zestaw instalacyjny 3 w 1, 1,13 m
Rapid SLX
Zestaw instalacyjny 3 w 1, 1,13 m
39598000
Stelaż podtynkowy, wysokość 1.13 m, ze zintegrowanym przyłączem do toalety myjącej
Rapid SLX
Stelaż podtynkowy, wysokość 1.13 m, ze zintegrowanym przyłączem do toalety myjącej
39596000

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O GROHE RAPID SLX

WOLNOŚĆ WYBORU – SWOBODA PROJEKTOWANIA, DZIĘKI PRZYCISKOM SPŁUKUJĄCYM GROHE