Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Vitalio Start 100 Zestaw prysznicowy

27944000 - Vitalio Start 100 Zestaw prysznicowy
  • chrom
Numer produktu 27944000
Kod EAN 4005176929120
156,95 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Vitalio Start 100 - zestaw prysznicowy

Poszukujesz funkcjonalnego zestawu punktowego do zamontowania przy wannie albo w kabinie prysznicowej? Poznaj GROHE Vitalio Start 100, w którego skład wchodzi ergonomiczna słuchawka ręczna, wytrzymały wąż prysznicowy i wygodny uchwyt ścienny. Wszystkie te elementy wykonano w oparciu o najnowsze trendy w dziedzinie designu i pokryto powłoką GROHE StarLight. Stanowi ona gwarancje diamentowego połysku, odporności na uszkodzenia i łatwej konserwacji – po prostu przetrzyj powierzchnie ściereczką z mikrofibry, by znów prezentowała się jak nowa. Kojące doświadczenie kąpieli zapewni Ci system GROHE DreamSpray, który dba o równomierne rozprowadzanie wody do każdej pojedynczej dyszy. Dzięki niemu, w pełni zrelaksujesz się w delikatnym strumieniu Rain. Po prysznicu, bezproblemowo pozbędziesz się osadów wapiennych z otworów natryskowych, które wykonano w technologii SpeedClean. Zapobiega ona nagromadzaniu się kamienia na tarczy prysznicowej. Z podobną dbałością zabezpieczono słuchawkę przed skutkami upadku, wyposażając ją w silikonowy pierścień ShockProof. Niemieccy inżynierowie troszczą się również o środowisko i stworzyli system GROHE EcoJoy, który ogranicza przepływ wody do zaledwie 5,7 l/min, bez utraty wydajności. Oszczędzasz więc cenne zasoby naturalne i pieniądze, a komfort kąpieli pozostaje na najwyższym poziomie. Postaw na markę, której zaufały miliony użytkowników na całym świecie i wybierz GROHE Vitalio Start 100 do swojej łazienki!

Najważniejsze cechy produktu

GROHE EcoJoy - dobry dla środowiska i dla Twojego portfela

Technologia GROHE EcoJoy gwarantuje mniejsze o nawet 40% zużycie wody, przy zachowaniu wysokiego komfortu kąpieli. Chroń środowisko naturalne i zaoszczędź na rachunkach!

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Technologia ShockProof - ochrona przed uszkodzeniami

Prysznice ręczne GROHE łączą w sobie niezawodną technologię i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, takie jak silikonowy pierścień ochronny GROHE ShockProof. Zapobiega on uszkodzeniu słuchawki prysznica w razie jej upadku lub przypadkowego uderzenia.

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Dirt strainer 0700200M