Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Vitalio Joy 110 Mono Zestaw prysznicowy

27325000 - Vitalio Joy 110 Mono Zestaw prysznicowy

Opis produktu

GROHE Vitalio Joy Mono to wyjątkowy zestaw prysznicowy w którego skład wchodzi ergonomiczna słuchawka ręczna 110 mm, wąż VitalioFlex Silver 1750 mm i funkcjonalny uchwyt punktowy. Wszystkie elementy otuliliśmy wytrzymałą powłoką StarLight®, która zapewnia lśniący blask diamentu oraz chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi i matowieniem. Z kolei o najwyższy komfort kąpieli zadba system DreamSpray®, który równomiernie rozprowadza wodę do każdej dyszy. Po prysznicu z łatwością usuniesz osady wapienne z otworów natryskowych wykonanych w technologii SpeedClean® – wystarczy, że przetrzesz je palcem. Inżynierowie GROHE zatroszczyli się także o najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Ciebie i całej Twojej rodziny, czego wyrazem jest wewnętrzny kanał wodny Inner WaterGuide. Nie dopuszcza on do nagrzania się powierzchni słuchawki i nieprzyjemnych oparzeń. Pomyśleliśmy także o środowisku naturalnym projektując system EcoJoy®, który redukuje zużycie wody do 9,5 litrów na minutę, bez utraty wydajności. Możesz więc cieszyć się pełnym strumieniem Rain bez wyrzutów sumienia związanych z wysokimi rachunkami i marnowaniem cennych zasobów przyrodniczych! Odkryj syntezę nowoczesności i elegancki zapraszając GROHE Vitalio Joy do swojej łazienki.

Najważniejsze cechy produktu

GROHE EcoJoy - dobry dla środowiska i dla Twojego portfela

Technologia GROHE EcoJoy gwarantuje mniejsze o nawet 40% zużycie wody, przy zachowaniu wysokiego komfortu kąpieli. Chroń środowisko naturalne i zaoszczędź na rachunkach!

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Technologia TwistFree – zapomnij o skręcającym się wężu

Zainspirowana codziennymi doświadczeniami, technologia TwistFree zapobiega skręcaniu się węża prysznicowego. Nigdy więcej nie będziesz musiał zmagać się z poplątanym wężem, usiłując przywrócić jego pierwotny kształt.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Dirt strainer 0700200M