Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Vitalio Joy 110 Mono Jednostrumieniowy prysznic ręczny

27687000 - Vitalio Joy 110 Mono Jednostrumieniowy prysznic ręczny
  • chrom
Numer produktu 27687000
Kod EAN 4005176906985

Opis produktu

Koniec z nudą! Z słuchawką prysznicową GROHE Vitalio Joy Mono wprowadzisz do swojej łazienki nie tylko najnowocześniejsze technologie, ale także radosny żółty akcent. Jej ponadczasowy design opiera się na opływowych formach, kolorowej tarczy prysznicowej 110 mm i zwieńczeniu lśniącą powłoką StarLight®. Dzięki niej cała powierzchnia pozostaje odporna na uszkodzenia mechaniczne i matowienie. W dodatku jest równie łatwa w czyszczeniu jak sylikonowe dysze wykonane w technologii SpeedClean®. Gwarantuje ona bezproblemowe usuwanie osadów wapiennych z otworów natryskowych, pozwalając Ci cieszyć się idealnie zbalansowanym przepływem wody jaki zapewnia system DreamSpray®. Dzięki takiemu rozwiązaniu jeszcze pełniej poczujesz dotyk strumienia letniego deszczu Rain na skórze. Nie musisz przy tym martwić się wysokim zużyciem cennych zasobów naturalnych. Nad dbaniem o środowisko czuwa bowiem oszczędnościowa technologia EcoJoy® redukująca zużycie wody do 9,5 litrów na minutę bez utraty wydajności. Nasi inżynierowie zatroszczyli się także o ochronę delikatnej skóry przed oparzeniami projektując wewnętrzny kanał wodny Inner WaterGuide. Skutecznie izoluje on gorącą wodę od powierzchni słuchawki, nie dopuszczając do zbytniego nagrzania się. Postaw na nowoczesne technologię i kreatywne barwy odkrywając kolorowe słuchawki prysznicowe GROHE Vitalio Joy.

Najważniejsze cechy produktu

GROHE EcoJoy - dobry dla środowiska i dla Twojego portfela

Technologia GROHE EcoJoy gwarantuje mniejsze o nawet 40% zużycie wody, przy zachowaniu wysokiego komfortu kąpieli. Chroń środowisko naturalne i zaoszczędź na rachunkach!

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji