Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Vitalio Joy 110 Mono Jednostrumieniowy prysznic ręczny

27686000 - Vitalio Joy 110 Mono Jednostrumieniowy prysznic ręczny
  • chrom
Numer produktu 27686000
Kod EAN 4005176906978

Opis produktu

Wprowadź do swojej łazienki radosny akcent w kolorze różu z GROHE Vitalio Joy. Ta wyjątkowa słuchawka prysznicowa została zaprojektowana w ergonomicznej formie z barwną tarczą prysznicową 110 mm i zwieńczona lśniącą powłoką StarLight®. Dzięki niej cała powierzchnia zewnętrzna lśni jak lustrzana tafla oraz pozostaje odporna na zarysowania i odbarwienia. Jest również łatwa w czyszczeniu, podobnie jak dysze natryskowe, zaprojektowane w systemie SpeedClean®, który usprawnia usuwanie osadów wapiennych z otworów. O idealny przepływ z każdego z nich zatroszczy się technologia DreamSpray®, równomiernie rozprowadzająca wodę. Dzięki temu jeszcze pełniej poczujesz kojący dotyk delikatnego strumienia Rain na skórze. Nie musisz jednak obawiać się o wysokie zużycie cennych surowców. Nasi inżynierowie skonstruowali moduł EcoJoy®, który redukuje ilość wody do 9,5 litrów na minutę, dzięki czemu oszczędzasz zasoby przyrodnicze i pieniądze! Zatroszczyliśmy się także o ochronę delikatnej skóry przed oparzeniami, ponieważ nasza słuchawka posiada wewnętrzny kanał wodny Innej WaterGuide. Skutecznie izoluje on gorącą wodę od powierzchni słuchawki i nigdy nie nagrzeje się do niebezpiecznej temperatury. Odmień swoją łazienkę nowoczesnymi technologiami i stylowym, pudrowym różem z GROHE Vitalio Joy!

Najważniejsze cechy produktu

GROHE EcoJoy - dobry dla środowiska i dla Twojego portfela

Technologia GROHE EcoJoy gwarantuje mniejsze o nawet 40% zużycie wody, przy zachowaniu wysokiego komfortu kąpieli. Chroń środowisko naturalne i zaoszczędź na rachunkach!

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji