Wycofano

GROHE QuickFix

Vitalio Joy 110 Mono Jednostrumieniowy prysznic ręczny

Numer produktu
27543000
EAN
4005176890888
Kolor
chrom

Ciesz się przyjemnymi wrażeniami podczas kąpieli i wyraź swój styl dzięki słuchawce prysznicowej GROHE Vitalio Joy 110 Mono z fioletową tarczą!

Jeżeli cenisz kreatywne i nietypowe rozwiązania, prysznic ręczny GROHE Vitalio Joy jest właśnie dla Ciebie! Jego nowoczesne wzornictwo opiera się na opływowych formach, fioletowej tarczy natryskowej i lśniącej jak diament powłoce StarLight®. Zapewnia ona nie tylko nieskazitelny połysk, ale także skutecznie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i matowieniem. Jest także bardzo łatwa w czyszczeniu – po prostu przetrzyj powierzchnie ściereczką z mikrofibry, by znów olśniła Cię swoim wyglądem. Podobnie bezproblemową konserwacje zapewnia silikonowa tarcza SpeedClean®. Wystarczy, że wytrzesz dysze prysznicowe palcem, żeby pozbyć się osadów wapiennych. Nad zrównoważonym przepływem każdej z nich czuwa system DreamSpray®, równomiernie rozprowadzający wode. Dzięki temu jeszcze pełniej poczujesz rewitalizujący strumień wody. Nie obawiaj się jednak o wysokie zużycie cennych surowców naturalnych. Nasza słuchawka została wykonana w technologii EcoJoy®, redukującej zużycie wody do 9,5 litra na minutę. W trosce o ochronę delikatnej skóry, nasi inżynierowie zaprojektowali także wewnętrzny kanał prysznicowy Inner WaterGuide, który skutecznie izoluje gorący przepływ i chroni przed oparzeniami. Wyróżnij swoją łazienkę spośród miliona innych i zaproś do niej GROHE Vitalio Joy!

  • strumień Rain
  • GROHE Water Saving mniejsze zużycie wody
  • stabilizator przepływu 9,5 l/min.
  • GROHE DreamSpray perfekcyjny natrysk
  • GROHE Long-Life trwała powłoka
  • SpeedClean system przeciw osadom wapiennym
  • wewnętrzny kanał wodny
  • nadaje się do podgrzewaczy przepływowych
  • uniwersalny montaż, pasuje do wszystkich standardowych węży prysznicowych.

Service Center

GROHE POLSKA SP. Z O.O.

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa
Poland

USŁUGA MONTAŻU

Zamów usługę montażu serwisanta
GROHE do produktów: GROHE Blue
Pure, Home, Red oraz Sensia Arena


www.groheuslugi.pl

GROHE QuickFix – Twój sposób na zaskakująco proste zmiany w łazience i kuchni. Zastanawiasz się nad wymianą starej armatury na nową? Dzięki rozwiązaniom GROHE QuickFix z łatwością zrobisz to samodzielnie. Rozpocznij projekt drobnych zmian już dziś.

Odkryj rozwiązania z portfolio GROHE QuickFix