Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Precision Trend Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15

34229002 - Precision Trend Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
  • chrom
Numer produktu 34229002
Kod EAN 4005176323355
1 060,75 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Precision Trend - termostatyczna bateria prysznicowa

Bateria termostatyczna GROHE Precision Trend to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą podwyższyć swój dotychczasowy poziom kąpieli. Znajdująca się w jej wnętrzu termostatyczna głowica GROHE TurboStat utrzyma temperaturę wody na stałym poziomie, przez cały okres trwania kąpieli. Dzięki temu, możesz zapomnieć o nieprzyjemnych wahaniach temperatury. Co więcej, zadbano również o to, aby powierzchnia korpusu nie nagrzewała się. Właśnie dlatego we wnętrzu baterii znajdują się kanały chłodzące CoolTouch, które czynią ją bezpieczną w dotyku. Dodatkową ochroną przed oparzeniami skóry jest specjalny przycisk SafeStop – tylko jego użycie i jednoczesne przekręcenie dźwigni, pozwala ustawić temperaturę wody wyższą niż 38°C. Jednak to nie wszystko! Z myślą o środowisku naturalnym, armaturę wyposażono w technologię GROHE EcoJoy, która redukuje zużycie wody nawet o 50%, bez utraty wydajności. Ciesz się przyjemnością wynikającą z zażywania kąpieli, dzięki baterii GROHE Precision Trend!

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Technologia GROHE CoolTouch – bateria zawsze bezpieczna w dotyku

Dzięki technologii GROHE CoolTouch, temperatura powierzchni baterii nigdy nie będzie wyższa, od ustawionej przez Ciebie temperatury przepływu. Zintegrowane, wewnętrzne kanały wodne wewnątrz baterii oddzielają gorącą wodę od powierzchni metalowego korpusu, dzięki czemu jest ona zawsze bezpieczny w dotyku. Ta opcja jest szczególnie przydatna w domach, w których obecne są małe dzieci - nie musisz już martwić, że przypadkowo oparzą się podczas kąpieli.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

GROHE MetalGrip – metalowy uchwyt w ergonomicznym kształcie

Z ergonomiczną metalową wajchą, armatura GROHE gwarantuje optymalny uchwyt. Dźwignie stworzone w płynnych kształtach, z metalu wysokiej jakości, mogą być obsługiwane przy minimalnym nacisku, nawet namydlonymi rękami i są wyjątkowo wytrzymałe, co jest charakterystyczne dla wszystkich produktów firmy GROHE.

Przycisk EcoButton - redukcja zużycia wody nawet do 50%

Używając przycisku EcoButton masz możliwość wyboru pełnego strumienia wody, lub jego ograniczenia o nawet 50%, nie wpływając w żaden sposób na komfort kąpieli!

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Pliki CAD

Pliki 3D DXF

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji