Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Tempesta-F Trigger Spray 30 Zestaw z uchwytem ściennym i zaworem kątowym

26357000 - Tempesta-F Trigger Spray 30 Zestaw z uchwytem ściennym i zaworem kątowym
  • chrom
Numer produktu 26357000
Kod EAN 4005176333927
362,60 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Tempesta-F Trigger Spray 30 - zawór kątowy ze zintegrowanym uchwytem i słuchawką bidetową

Marzysz o bidecie, jednak brakuje Ci na niego miejsca w łazience? Zestaw GROHE New Tempesta-F Trigger Spray będzie perfekcyjnym rozwiązaniem! W jego skład wchodzą: zawór kątowy, funkcjonalny uchwyt, wytrzymały wąż o długości 1500 mm i ergonomiczna słuchawka bidetowa. Wszystkie komponenty pokryto chromem ROHE GROHE StarLight. Zapewnia on kryształowy połysk powierzchni, ochronę przed zarysowaniami i łatwe czyszczenie – wystarczy przetarcie ściereczką, by armatura znów lśniła jak nowa! Podobną perfekcją wykonania, odznacza się tarcza natryskowa słuchawki, stworzona w systemie SpeedClean. Silikonowe wykończenie dysz sprawia, że bezproblemowo usuniesz osady wapienne – po prostu przetrzyj tarczę palcem. Najwyższą funkcjonalność gwarantuje także wygodny przycisk na rączce, pozwalający na łatwe uruchamianie strumienia – zawsze, gdy tego potrzebujesz. Poznaj nowy wymiar higieny osobistej i wybierz zestaw GROHE New Tempesta-F Trigger Spray!

Najważniejsze cechy produktu

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Technologia TwistFree – zapomnij o skręcającym się wężu

Zainspirowana codziennymi doświadczeniami, technologia TwistFree zapobiega skręcaniu się węża prysznicowego. Nigdy więcej nie będziesz musiał zmagać się z poplątanym wężem, usiłując przywrócić jego pierwotny kształt.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Concetto New
Broszura
Concetto New