Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Tempesta-F Trigger Spray 30 Zestaw prysznicowy

26354000 - Tempesta-F Trigger Spray 30 Zestaw prysznicowy
  • chrom
Numer produktu 26354000
Kod EAN 4005176333873
205,66 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Tempesta-F Trigger Spray 30 - zestaw punktowy ze słuchawką bidetową

Zestaw punktowy ze słuchawką bidetową GROHE New Tempesta F-Trigger Spray 30 to znakomite rozwiązanie dla osób, które cenią sobie higienę intymną, jednak małe rozmiary łazienki uniemożliwiają im montaż bidetu. Umieszczony obok toalety, gwarantuje wysoką wygodę użycia i funkcjonalność. Dzięki specjalnemu spustowi umieszczonemu na słuchawce, z łatwością dostosujesz ciśnienie wody do swoich potrzeb, a silikonowe dysze SpeedClean umożliwią Ci pozbycie osadzającego się w nich kamienia. Znacznie zwiększa to trwałość słuchawki, a żeby wytrzymałość zewnętrzna dorównywała wewnętrznej, całość zestawu pokryto chromowana powłoką GROHE StarLight. Jej odporność na uszkodzenia i łatwość czyszczenia to gwarancja znakomitego wyglądu nawet po latach eksploatacji - wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatka, by znów zalśnił jak nowy. Zadbaj o swoją higienę i już dziś zamontuj zestaw punktowy ze słuchawka bidetową GROHE New Tempesta F-Trigger Spray 30 w swojej łazience!

Najważniejsze cechy produktu

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Concetto New
Broszura
Concetto New