GROHE FeatherControl

Obsługa lekka jak piórko!

Płynna obsługa joysticka zapewnia najwyższy komfort i precyzję obsługi przez cały okres eksploatacji: całkiem nowa głowica FeatherControl wznosi wygodę użycia na zupełnie nowy poziom.Używając najnowocześniejszych dysków ceramicznych i innowacyjnych uszczelek, inżynierowie GROHE stworzyli głowicę typu joystick, o znacznie szerszym zakresie regulacji ciśnienia. Pozwoliło to uzyskać jeszcze większą precyzję działania, przy zachowaniu tej samej jedwabistej płynności, znanej z głowic SilkMove®. Tylko baterie GROHE dostarczają unikalnego doświadczenia jakie gwarantuje GROHE FeatherControl. Lekka i płynna obsługa dźwigni typu joystick, doskonale wyraża najwyższą jakość naszej marki.

Uchwyt typu joystick jest podłączony do głowicy za pomocą opatentowanego systemu mocującego, wykorzystującego metal dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości. W momencie gdy dyski przemieszczają się jeden nad drugim, włączają lub wyłączają przepływ wody. Dlatego tak ważny jest proces obróbki poszczególnych elementów, wpływa on bowiem na ich precyzyjne działanie.

GROHE jest jednym z wiodących na świecie producentów armatury. Przy produkcji naszych głowic wykorzystuje się najnowszą technologię, a dyski znajdujące się wewnątrz są robione ze specjalnego spieku ceramicznego, który wykorzystywany jest nawet w przemyśle kosmicznym. Ich powierzchnia jest gładka niczym tafla lustra i pokryta specjalnym smarem w celu zredukowania oporów.

Rezultatem wykorzystania najnowszych technologii jest wyjątkowo szeroki kąt działania naszych baterii, co pozwala precyzyjnie wyregulować temperaturę i siłę przepływu wody. Podobnie jak wszystkie technologie GROHE, FeatherControl jest doskonałym przykładem harmonijnego funkcjonowania, zapewniającego nowe sposób interakcji z wodą.

Zakres działania GROHE FeatherControl

Ceramiczne dyski GROHE FeatherControl zawierają mikropory, które wypełnione są smarem, aby zapewnić lekką i bezawaryjną obsługę przez lata intensywnej eksploatacji.

GROHE FeatherControl gwarantuje płynność pracy, jak pierwszego dnia - nawet po wielu latach.

Polecane produkty

Eurodisc Joy

Eurodisc Joy

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności