GROHE Kolekcje łazienkowe

Baterie łazienkowe GROHE są rezultatem połączenia nagradzanych projektów z wykorzystaniem luksusowych materiałów i najnowszych technologii. Każda kolekcja oferuje szeroki wybór baterii, które doskonale komponują się z najnowszymi wyrobami ceramicznymi i Twoim indywidualnym stylem.

Baterie łazienkowe w nowoczesnym stylu

Thermostat faucets

Baterie termostatyczne GROHE

Baterie termostatyczne GROHE zostały zaprojektowane z myślą o najwrażliwszym termometrze na świecie: twojej skórze. Rewlucyjna technologia zastosowana w ofercie baterii Grohtherm gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i komfort pod prysznicem.

Baterie termostatyczne
Shower Collections

Systemy prysznicowe GROHE

Doskonałe doznania pod prysznicem za każdym razem dzięki systemom prysznicowym GROHE. Wszystkie nasze prysznice ręczne i systemy prysznicowe wyposażone są w technologię GROHE DreamSpray® , która zapewnia regularny strumień wody, wypływający z każdej dyszy.

Systemy prysznicowe
Rozwiązania WC - Przyciski spłukujące i systemy sanitarne

Toalety myjące, przyciski spłukujące i systemy sanitarne

Nasze stelaże do instalacji sanitarnych, zbiorniki do montażu podtynkowego, zawory spłukujące i przyciski spłukujące ułatwiają stworzenie luksusowej łazienki z najnowszymi rozwiązaniami np. z podwieszanymi toaletami. Dodatko technologia GROHE EcoJoy™ pozwala na oszczędność wody.

Przyciski spłukujące i systemy sanitarne