Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Red Mono Zawór sztorcowy z boilerem (8 litrów)

30157000 - GROHE Red Mono Zawór sztorcowy z boilerem (8 litrów)
  • chrom
  • stal nierdzewna
Numer produktu 30157000
Kod EAN 4005176904202
8 442,72 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

Decydując się na zakup GROHE Red Mono, nigdy więcej nie będziesz musiał czekać, aż zagotuje się woda na kawę, herbatę czy makaron. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi kuchennemu, możesz czerpać wrzątek prosto z wylewki. Nie musisz się jednak obawiać, że dzieci przypadkowo oparzą się gorącą wodą. Zawór sztorcowy jest wyposażony w certyfikowane zabezpieczenie ChildLock, które uniemożliwia uruchomienie najmłodszym. Powierzchnia baterii z kolei pozostanie chłodna, dzięki technologii CoolTouch®, zabezpieczającej przed nagrzaniem. Całość tego arcydzieła niemieckiej inżynierii umieściliśmy w zachwycającej wizualnie oprawie. Organiczne wzornictwo przykuje uwagę każdego, kto wejdzie do kuchni, a chromowaną powłoką StarLight gwarantuje blask na lata – wystarczy przetrzeć powierzchnie baterii ścierką, by znów zalśniła jak nowa. Wprowadź do swojego domu nowoczesne rozwiązanie i zaufaj renomowanej marce wybierając GROHE Red Mono.

Najważniejsze cechy produktu

Oszczędzaj czas, z bojlerem natychmiastowo dostarczającym wrzątek

Bojler GROHE Red o pojemności 8 litrów pomoże Ci zrobić herbatę, sparzyć warzywa czy wysterylizować butelki do karmienia dzieci - szybko i bez wysiłku. Wygodny bojler do kuchni bez doprowadzonej ciepłej wody, został stworzony, żeby pasować do montażu pod każdym zlewozmywakiem kuchennym, zastępując podgrzewacz przepływowy. Zapewnia on 6 litrów wrzątku lub 15 litrów wody gorącej (50°C), płynącej prosto z baterii, uwalniając tym samym przestrzeń w Twojej kuchni - nie potrzebujesz już trzymać w niej czajnika. Ponadto nie będziesz już musiał czekać na zagotowanie wody - wygoda i oszczędność czasu w jednym!

Ekstra wygoda w Twojej kuchni

Bateria GROHE Red Mono dostarcza do Twojej kuchni wrzątek, prosto z poziomu zlewozmywaka! Montowana oddzielnie, obok zwykłej baterii kuchennej, pomoże Ci skrócić czas wykonywania kuchennych obowiązków. Połączona z systemem GROHE Blue, zaoferuje wodę w każdej temperaturze - od gotującej się, po schłodzoną -wszystko to, aby spełnić Twoje wymagania. Ulepsz swoją kuchnię i ciesz się maksymalną wygodą z nowoczesnym system wodnym GROHE Red Mono.

Dostęp do gotującej się wody zabezpieczony certyfikowanym uchwytem bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo, to jeden z priorytetów firmy GROHE. Ze specjalnym uchwytem ChildLock, aby uruchomić przepływ wrzątku w bateriach GROHE Red, należy pociągnąć specjalną blokadę i dopiero wtedy obrócić uchwyt. Zapobiega to przypadkowemu włączaniu przez dzieci, co zostało potwierdzone i certyfikowane przez niezależną firmę testującą.

Bateria bezpieczna w dotyku, nawet gdy płynie z niej gorąca woda

GROHE CoolTouch to technologia zapewniająca dokładną izolację wewnętrznych kanałów wodnych od powierzchni baterii, dzięki czemu jest ona zawsze bezpieczna w dotyku, nawet gdy płynie z niej wrzątek. Jest to świetne rozwiązanie dla domów, w których obecne są małe dzieci - ochroni ich delikatną skórę przed oparzeniem.

Tytanowy bojler - wytrzymały i nie nadający wodzie metalicznego posmaku

Wszystkie bojlery z kolekcji GROHE Red są wykonane z tytanu. Ten najwyższej jakości materiał jest odporny na korozję i nawarstwianie się osadów wapiennych, a także znany ze swojej biokopatybilności. Ponadto nie nadaje wodzie metalicznego posmaku, więc zachowuje ona swój oryginalny, czysty smak.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

180° zakres obrotu wylewki, zwiększający elastyczność działania

Perfekcyjna funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Wylewka obraca się płynnie w zakresie 180°, dając Ci pełną kontrolę i zapobiegając uderzeniom o otaczające baterię szafki lub ściany.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Mousseur 13999000
2 Shank fastening assembly 46249000
3 Combi boiler (EU) 40431000
4 Filter with filter head 40438000*
5 Mounting wrench 19017000*