Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Red Mono zawór sztorcowy z boilerem (4 litry)

30147000 - GROHE Red Mono zawór sztorcowy z boilerem (4 litry)
  • chrom
  • stal nierdzewna
Numer produktu 30147000
Kod EAN 4005176904004
6 765,00 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

Jeżeli jesteś znużony ciągłym czekaniem, aż zagotuje się woda na herbatę czy do przygotowania makaronu, pokochasz system GROHE Red Mono. Dzięki wyjątkowemu zaworowi sztorcowemu możesz czerpać do trzech litrów wrzątku prosto z baterii. Jest to innowacyjne rozwiązanie, całkowicie bezpieczne dla rodzin z małymi dziećmi. Przycisk ChildLock zapobiega przypadkowemu uruchomieniu, a technologia CoolTouch® zabezpiecza przed nagrzaniem się powierzchni. Dodatkowo wykończenie lśniącą powłoką StarLight® sprawia, że bateria jest wyjątkowo trwała na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Po prostu przetrzyj wylewkę i korpus suchą ściereczką, by przywrócić im nieskazitelny blask. Postaw na wygodne i ekonomiczne rozwiązanie zapraszając do swojej kuchni GROHE Red Mono.

Najważniejsze cechy produktu

Mały bojler - duża wygoda

Bojler GROHE Red, o pojemności 4 litrów, to doskonałe ulepszenie do małych kuchni - zaprojektowany, żeby pasować do montażu pod każdą umywalką, zwolni przestrzeń zajmowaną do tej pory przez czajnik. Dostarczający do 3 litrów wrzątku na raz, prosto z baterii, oszczędza czas potrzebny do tej pory na gotowanie wody, sparzanie warzyw lub sterylizację butelek do karmienia dzieci.

Ekstra wygoda w Twojej kuchni

Bateria GROHE Red Mono dostarcza do Twojej kuchni wrzątek, prosto z poziomu zlewozmywaka! Montowana oddzielnie, obok zwykłej baterii kuchennej, pomoże Ci skrócić czas wykonywania kuchennych obowiązków. Połączona z systemem GROHE Blue, zaoferuje wodę w każdej temperaturze - od gotującej się, po schłodzoną -wszystko to, aby spełnić Twoje wymagania. Ulepsz swoją kuchnię i ciesz się maksymalną wygodą z nowoczesnym system wodnym GROHE Red Mono.

Dostęp do gotującej się wody zabezpieczony certyfikowanym uchwytem bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo, to jeden z priorytetów firmy GROHE. Ze specjalnym uchwytem ChildLock, aby uruchomić przepływ wrzątku w bateriach GROHE Red, należy pociągnąć specjalną blokadę i dopiero wtedy obrócić uchwyt. Zapobiega to przypadkowemu włączaniu przez dzieci, co zostało potwierdzone i certyfikowane przez niezależną firmę testującą.

Bateria bezpieczna w dotyku, nawet gdy płynie z niej gorąca woda

GROHE CoolTouch to technologia zapewniająca dokładną izolację wewnętrznych kanałów wodnych od powierzchni baterii, dzięki czemu jest ona zawsze bezpieczna w dotyku, nawet gdy płynie z niej wrzątek. Jest to świetne rozwiązanie dla domów, w których obecne są małe dzieci - ochroni ich delikatną skórę przed oparzeniem.

Tytanowy bojler - wytrzymały i nie nadający wodzie metalicznego posmaku

Wszystkie bojlery z kolekcji GROHE Red są wykonane z tytanu. Ten najwyższej jakości materiał jest odporny na korozję i nawarstwianie się osadów wapiennych, a także znany ze swojej biokopatybilności. Ponadto nie nadaje wodzie metalicznego posmaku, więc zachowuje ona swój oryginalny, czysty smak.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

180° zakres obrotu wylewki, zwiększający elastyczność działania

Perfekcyjna funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Wylewka obraca się płynnie w zakresie 180°, dając Ci pełną kontrolę i zapobiegając uderzeniom o otaczające baterię szafki lub ściany.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Mousseur 13999000
2 Shank fastening assembly 46249000
3 Single boiler without safety unit 40409000
4 Filter with filter head 40438000*
5 Mounting wrench 19017000*