Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Red Duo bateria z boilerem (4 litry)

30145000 - GROHE Red Duo bateria z boilerem (4 litry)
  • chrom
  • stal nierdzewna
Numer produktu 30145000
Kod EAN 4005176903762
8 442,72 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

Czy wiesz, że miesięcznie spędzasz nawet kilkanaście godzin, czekając aż zagotuje się woda na herbatę, kawę czy makaron? Z GROHE Red Duo możesz wykorzystać ten czas o wiele lepiej. Oprócz funkcji klasycznej baterii zlewozmywakowej, ten wyjątkowy system kuchenny serwuje także wrzątek prosto z wylewki. Wystarczy przekręcić blokadę ChildLock, zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci, by od razu móc się cieszyć ciepłą kawą czy skrócić czas przygotowywania posiłku. Nie musisz się obawiać, że powierzchnia armatury stanie się zbyt gorąca - wyposażyliśmy ją w technologię CoolTouch® dzięki której korpus i wylewka pozostaną przyjemnie chłodne dotyku. Dodatkowo, trwała chromowana powłoka StarLight® zapewni nieskazitelny blask baterii na lata i jest bardzo łatwa w czyszczeniu - wystarczy przetrzeć powierzchnię suchą ścierką. Wprowadź innowacje do swojej kuchni i zaufaj najwyższej jakości GROHE Red Duo.

Najważniejsze cechy produktu

Mały bojler - duża wygoda

Bojler GROHE Red, o pojemności 4 litrów, to doskonałe ulepszenie do małych kuchni - zaprojektowany, żeby pasować do montażu pod każdą umywalką, zwolni przestrzeń zajmowaną do tej pory przez czajnik. Dostarczający do 3 litrów wrzątku na raz, prosto z baterii, oszczędza czas potrzebny do tej pory na gotowanie wody, sparzanie warzyw lub sterylizację butelek do karmienia dzieci.

Innowacyjna bateria ulepszająca kuchnię

Bateria GROHE Red Duo dostarcza zarówno zwykłą wodę kranową, jak i gotowaną, przefiltrowaną. Połączona bojlerem GROHE Red, stanowi świetne rozwiązanie dla kuchni, do których nie doprowadzono wody ciepłej. Oszczędzaj czas oraz energię i chroń środowisko naturalne z systemem kuchennym GROHE Blue!

Dostęp do gotującej się wody zabezpieczony certyfikowanym uchwytem bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo, to jeden z priorytetów firmy GROHE. Ze specjalnym uchwytem ChildLock, aby uruchomić przepływ wrzątku w bateriach GROHE Red, należy pociągnąć specjalną blokadę i dopiero wtedy obrócić uchwyt. Zapobiega to przypadkowemu włączaniu przez dzieci, co zostało potwierdzone i certyfikowane przez niezależną firmę testującą.

Bateria bezpieczna w dotyku, nawet gdy płynie z niej gorąca woda

GROHE CoolTouch to technologia zapewniająca dokładną izolację wewnętrznych kanałów wodnych od powierzchni baterii, dzięki czemu jest ona zawsze bezpieczna w dotyku, nawet gdy płynie z niej wrzątek. Jest to świetne rozwiązanie dla domów, w których obecne są małe dzieci - ochroni ich delikatną skórę przed oparzeniem.

Tytanowy bojler - wytrzymały i nie nadający wodzie metalicznego posmaku

Wszystkie bojlery z kolekcji GROHE Red są wykonane z tytanu. Ten najwyższej jakości materiał jest odporny na korozję i nawarstwianie się osadów wapiennych, a także znany ze swojej biokopatybilności. Ponadto nie nadaje wodzie metalicznego posmaku, więc zachowuje ona swój oryginalny, czysty smak.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

180° zakres obrotu wylewki, zwiększający elastyczność działania

Perfekcyjna funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Wylewka obraca się płynnie w zakresie 180°, dając Ci pełną kontrolę i zapobiegając uderzeniom o otaczające baterię szafki lub ściany.

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Screw coupling 46460000
2 Cap 46116000
3 Lever 46653000
4 Cartridge 46374000
5 Mousseur 13263000
6 Shank fastening assembly 46249000
7 Single boiler without safety unit 40409000
8 Filter with filter head 40438001*
9 Mounting wrench 19017000*
10 Shorter mixed water lever 40621000*