GROHE SMART Advantages

Jakie korzyści oferuje GROHE SMART?

Zbieraj punkty SMART z ponad 2500 produktów

GROHE SMART Shop

Zbieraj punkty SMART i nagrody

Nasz asortyment obejmuje ponad 2500 produktów do instalacji naściennych i podtynkowych, a Ty możesz zbierać punkty SMART za wszystkie z nich i wymieniać je na atrakcyjne nagrody! Zarejestruj zakupiony produkt przy użyciu kodu UPI podanego na etykiecie przez Internet lub za pomocą aplikacji SMART Reader, dostępnej w Apple Store i Google Play dla Androida.

GROHE SMART Smarts

Bezpłatne członkostwo

Członkostwo w GROHE SMART jest całkowicie bezpłatne i dopasowane do Twoich potrzeb: zyskaj korzyści, nagrody i informacje specjalnie dostosowane do Ciebie. Im bardziej angażujesz się w GROHE SMART, tym lepiej możemy Cię wspierać.

GROHE SMART Advantages

Korzyści na starcie

Zyskujesz już na starcie. Na powitanie dostajesz 25 punktów SMART, a także przez pierwszy miesiąc punkty za każdy zakupiony produkt GROHE naliczane są podwójnie!

GROHE SMART Aktuell

Bądź na bieżąco

Dzięki GROHE SMART jesteś zawsze doskonale poinformowany. Wypróbuj nowe produkty jako pierwszy, skorzystaj z zaproszenia na szkolenia produktowe i prezentacje w Twojej okolicy, weź udział w bezpłatnych modułach e-learningowych i dowiedz się o promocyjnych ofertach.