Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Blue K7 Professional Zestaw startowy

31346001 - GROHE Blue K7 Professional Zestaw startowy
  • chrom
  • stal nierdzewna
Numer produktu 31346001
Kod EAN 4005176988035
14 828,88 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

Masz dość ciągłego chłodzenia źródlanej wody butelkowej w lodówce? Zestaw startowy GROHE Blue® K7 Chilled and Sparkling nie tylko chłodzi wodę, ale także filtruje i dostarcza ją aż w trzech wariantach do wyboru: niegazowana, średnio gazowana, gazowana. Dzięki specjalnemu filtrowi masz gwarancję, że woda jest smaczna i wolna od zanieczyszczeń jak z górskiego źródła. Aby wybrać preferowany stopień nasycenia gazem na uchwycie znajduje się wyświetlacz LED z trzema kolorami (niegazowana - niebieski , lekko gazowana - turkusowy, gazowana – zielony). GROHE Blue® K7 Chilled and Sparkling została wyposażona oddzielne kanały służące do doprowadzania wody pitnej i wodociągowej. Teraz masz pewność, że dwa rodzaje wody nie zmieszają się ze sobą – a Ty możesz cieszyć się jej pysznym smakiem. Dzięki wysokiej, obrotowej wylewce w zakresie 140° z łatwością napełnisz karafkę wodą, a codzienne czynności wykonywane w kuchni staną się przyjemnie proste. Całość baterii pokryliśmy powłoką z chromu StarLight®. Stanowi ona zabezpieczenie przed zarysowaniami i nadaje jej nieskazitelnego blasku i higienicznej czystości.Zachwycaj się pysznym smakiem wody prosto ze swojej baterii kuchennej GROHE Blue® K7 Chilled and Sparkling.

Najważniejsze cechy produktu

Świeża, wolna od wapiennych osadów woda prosto z Twojej baterii

GROHE Blue zmienia zwykłą wodę kranową w czystą, filtrowaną wodę pitną o doskonałym smaku, zoptymalizowanym przez technologię inteligentnych filtrów. Woda GROHE Blue nie tylko smakuje świetnie - zobaczysz, że poprawia również smak Twojej kawy i herbaty. Ponieważ filtr usuwa z niej osady wapienne, jest idealna do użycia w czajnikach, garnkach lub ekspresach do kawy.

Czysta woda pitna dzięki 5-stopniowemu procesowi filtracji

Filtr GROHE Blue oszyszcza wodę nadając jej świeżego smaku, a to wszystko dzięki 5 stopniowemu procesowi filtracji wody. W momencie, gdy woda przechodzi prez filtr, usuwa on niepożądane substancje zapachowe, takie jak chlor i nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia np. cząsteczki metali ciężkch. Zmniejsza on także zawartość wapnia w wodzie, dbając o zachowanie jej idealnego PH. Wymiana filtra jest szybka i bezproblemowa - po prostu wyjmij stary wkład, a na jego miejsce włóż nowy - zajmie Ci to tylko kilka chwil!

Dwa w jednym - zwykła woda kranowa i oczyszczona pitna, płynące z jednej baterii

GROHE Blue Duo dostarcza zarówno zwykłą, niefiltrowaną wodę kranową, jak i oczyszczoną, pitną, o doskonałym smaku, przy pomocy jednej baterii. Zamiana starego kranu na nowy, będzie szybka i prosta, a jego wysoka wylewka sprawi, że napełnianie dużych naczyń stanie się niezwykle proste.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

140° zakres obrotu wylewki zapewniający wszechstronność użycia

Wylewka porusza się płynnie w zakresie 140°, dając dużą swobodę działania i zapobiegając uderzeniom w otaczające ją szafki lub ściany.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories

Baterie kuchenne GROHE Blue

31324DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
14 720,64 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw startowy
31346DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
15 099,48 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw startowy
31324001
chrom
Dodaj do notatnika
14 017,08 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw startowy
31346001
chrom
Dodaj do notatnika
14 828,88 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw startowy
31355001
chrom
Dodaj do notatnika
15 748,92 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zestaw startowy
GROHE Blue Chilled & Sparkling

GROHE Blue Chilled & Sparkling

Absolutne odświeżenie

Pokaż kolekcję
Kitchen Brochure
Broszura
Kitchen Brochure

Our portfolio of kitchen faucets will exceed your expectations.