<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL MÓJ SPOSÓB , BY CIESZYĆ SIĘ WODĄ

Moc ukryta w perfekcji

Poczuj prawdziwą radość z kąpieli dzięki GROHE Euphoria SmartControl. Od intuicyjnej
i wygodnej obsługi po smukły, nowoczesny design – system prysznicowy, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

GROHE SMARTCONTROL

Poznaj świat SmartControl

SYSTEM PRYSZNICOWY GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 310

Innowacyjne funkcje

O jakim prysznicu dzisiaj marzysz? Dzięki Euphoria SmartControl 310 możesz wybierać lub zestawić ze sobą dwa rodzaje strumieni, w zależności od nastroju. GROHE PureRain jest delikatny i kojący niczym letni deszcz, podczas gdy GROHE ActiveRain ma w sobie orzeźwiającą moc, która bez problemu zmywa szampon z włosów. Dzięki technologii termostatycznej GROHE TurboStat, możesz ustawić pożądaną temperaturę wody i cieszyć się perfekcyjnym komfortem, mając pewność, że parametry przepływu nie ulegną zmianie.

Każdy element Euphoria SmartControl 310 zaprojektowano tak, by system był intuicyjny w użyciu – uchwyt na drążku pozwala na dostosowanie wysokości prysznica ręcznego, podczas gdy sam drążek z technologią QuickFix jest prosty w instalacji, dzięki przygotowanym otworom.

Intuicyjna obsługa

Perfekcyjną kontrolę nad parametrami kąpieli zapewnia system Grohtherm SmartControl z intuicyjną obsługą funkcjonalnych pokręteł. Ułatwia on bezproblemowe przełączanie pomiędzy dwoma strumieniami natrysku i słuchawką ręczną, dzięki czemu możesz wybrać nawet dwa źródła wody jednocześnie, jeśli masz na to ochotę.

Nowoczesny design

Wielbiciele wyrafinowanego designu pokochają wygląd systemu prysznicowego Euphoria SmartControl 310, który idealnie współgra z wystrojem nowoczesnej łazienki. Ogromna deszczownica o wymiarze 310mm dostępnajest zarówno w okrągłej, jak i kwadratowej wersji. Możesz takżewybrać materiał z którego wykonana została tarcza natrysku Euphoria SmartControl 310 – błyszczącą i niezwykle trwałą powłokę w chromie StarLight lub elegancką w kolorze MoonWhite, ze szkła akrylowego.

SYSTEM PRYSZNICOWY GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 260

Charakterystyczny design i funkcje

Dokładnie przemyśleliśmy każdą z funkcji systemu prysznicowego Euphoria SmartControl 260, dzięki czemu zapewnia on większy komfort kąpieli dzięki intuicyjnej obsłudze. Obrotowe ramię deszczownicy obraca się w zakresie 180°, dzięki czemu możesz ustawić ją pod odpowiednim dla Ciebie kątem. W pełni regulowany uchwyt pozwala natomiast dopasować idealną wysokość słuchawki. W celu zapewnienia niemal natychmiastowej radości z każdej kąpieli, system Euphoria SmartControl 260 wyposażyliśmy w system QuickFix, który pozwala w prosty sposób zmienić wysokość górnego uchwytu drążka prysznicowego.

Dzięki temu, całość możesz zamontować w szybki i łatwy sposób, wykorzystując istniejące już otwory. Stworzyliśmy mniejszą i bardziej kompaktową baterię Grohtherm SmartControl, by zadbać o większą przestrzeń pod prysznicem.

REGULOWANA STREFA NATRYSKOWA

Trzy strefy przyjemności podczas każdej kąpieli w zasięgu Twojej dłoni. Wygodne przełączanie pomiędzy każdym strumieniem umożliwia pierścień znajdujący się na przycisku. Po prostu przekręć go, by cieszyć się mocą strumienia Jet, a następnie odkryć energetyzujące i relaksujące doznania szerszego strumienia SmartRain. Na koniec wybierz strumień Rain, by poczuć jak delikatny, letni deszcz otula Twoje ciało i kontynuuj obrót pierścienia, by ponownie przejść przez wszystkie trzy strefy.

Od pełnego strumienia Rain, przez SmartRain, aż do pobudzającego Jet. Tak często, jak tylko masz na to ochotę…

Strefa 1

Strumień Jet

Strefa 2

Strumień SmartRain

Strefa 3

Strumień Rain

Wanna

System wannowo-prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
Euphoria SmartControl System 260 Mono
System wannowo-prysznicowy z termostatem do montażu ściennego
26510000

Znajdź salon sprzedaży w swojej okolicy

ODKRYJ NASZE

Jak zainstalować system GROHE Euphoria 310?