Super Loft
Amsterdam

W Amsterdamie realizowane są cztery projekty Superlofts, a Superlofts działa również w Utrechcie, Delft, Rotterdamie i Groningen.

Te miejskie cuda to elastyczne super mieszkania. W gęsto zaludnionym mieście, jakim jest Amsterdam, oferują one niezwykle dużą ilość przestrzeni i wyjątkową możliwość dostosowania do własnych życzeń mieszkańców. Surowa przestrzeń może być zaprojektowana indywidualnie lub w ścisłej współpracy z architektem. Każdy dom może być dostosowany do zmieniających się na przestrzeni lat scenariuszy życia i życzeń mieszkańców. Dla Marc Koehler Architects "życie w mieście, osobista wolność i ekologiczna odporność" to najważniejsze wartości koncepcji Superlofts. Superlofty działają obecnie w wielu dużych miastach w Holandii i rozpoczynają swoją działalność za granicą.

Łazienki w nagrodzonych loftach zdobią dwuotworowe baterie umywalkowe GROHE Essence. W loftach, z których rozciąga się widok na nastrojowe kanały Amsterdamu, można w pełni cieszyć się wodą. A w prysznicach mieszkańcy mogą poddać się delikatnym falom dzięki systemowi prysznicowemu GROHE Euphoria.

Architekt: MKA Marc Koehler , Amsterdam, Netherlands

Data zakończenia: 2016

Strona internetowa architekta

W tym projekcie zainstalowano produkty GROHE