Grohe Professional
Eksperci w zakresie rozwiązań do kuchni I łazienki

Nowe portfolio produktowe GROHE Professional zostało stworzone w odpowiedzi na współczesne potrzeby profesjonalistów z branży sanitarnej: hurtowników, instalatorów, sprzedawców w showroomach oraz inwestorów i architektów. Marka GROHE chce zapewniać im najnowsze, profesjonalne rozwiązania, które ułatwiają projektowanie łazienek i kuchni.
GROHE Professional to rozwiąznie, które odpowiada na dzisiejsze potrzeby ekspertów sanitarnych.

Odkryj profesjonalne rozwiązania Grohe

Rośnie popyt na innowacyjne rozwiązania do obiektów mieszkalnych, które są odpowiedzią na potrzebę większej troski o środowisko naturalne. Konsumenci oczekują dziś więcej od swoich przestrzeni życiowych, co sprawia, że oferowane na rynku produkty cechuje coraz większa złożoność. W efekcie proces ich instalacji może być bardziej czasochłonny.

GROHE Professional to portofilo produktów stworzone z myślą sprzedawcach, showroomach, instalatorach oraz projektantach wnętrz. Naszym celem jest nie tylko ułatwienie im pracy, ale także bycie jako marka zawsze o krok przed konkurencją.

Łazienka

Prysznice

Systemy sanitarne

Kuchnia

Rozwiązania dla każdej potrzeby

Rozwiązania z myślą o showroomach

Portfolio produktów GROHE Professional dopasowano do wymogów klientów showroomów. Wybrano zatem rozwiązania, które najlepiej definiują cztery filary marki GROHE: jakość, technologię, trwałość oraz design. Sprzedawcy mogą oferować kompletne kolekcje takie jak GROHE Essence, zgodne z koncepcją Perfect Match, armaturę termostatyczną Grohtherm, prysznice Tempesta oraz wiele innych produktów, które pojawią się w ofercie już wkrótce.

Wszystkie kolekcje łazienkowe

Rozwiązania dla instalatorów

W ofercie produktowej GROHE Professional znalazły się produkty z bestsellerowej kolekcji GROHE Eurosmart czy innowacyjne rozwiązania podtynkowe z GROHE Rapid SL oraz Rapido SmartBox na czele, które cieszą się uznaniem instalatorów. To nie tylko łatwe w montażu produkty, ale także kompleksowa koncepcja usług i szkoleń dla profesjonalistów, której częścią jest program GROHE GIVE.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania projektowe

GROHE jest globalną marką z portfolio produktowym dostosowanym do lokalnych norm i standardów. Nasze rozwiązania pasują do projektów realizowanych w dowolnym miejscu na świecie. Przykładamy również dużą wagę do tworzenia dobrych relacji z naszymi partnerami, dbając o wysoki poziom świadczonych usług. Pomagaliśmy klientom w realizacji bardzo różnorodnych projektów: od wieżowców mieszkalnych w największych miastach, hoteli na Malediwach przez koszary wojskowe w Arabii Saudyjskiej czy budowę statku wycieczkowego. Mamy rozwiązania, które można zastosować niemal wszędzie. Zapewniamy najwyższej jakości produkty wraz z globalnym doradztwem ekspertów.

Dowiedz się więcej

Broszury

Gdzie znaleźć

Pliki bim

TRAINING COMPANION

ODKRYJ NASZE

Zobacz więcej na GROHE X