Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Zedra Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

32296SD0 - Zedra Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″
  • stal szlachetna
Numer produktu 32296SD0
Kod EAN 4005176864612

Opis produktu

Bateria kuchenna GROHE Zedra z wyciąganą wylewką wykonaną ze stali nierdzewnej

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa GROHE Zedra, z łatwością sprosta wszystkim wymaganiom jakie stawiasz nowoczesnej armaturze kuchennej. Z nią odkryjesz komfort używania wysokiej wylewki, idealnie nadającej się do napełniania dużych garnków. Z kolei wszechstronny kąt obrotu 360° i wyciągana końcówka z przełącznikiem strumienia, zapewnią Ci większy obszar działania podczas przygotowywania posiłków. By zabezpieczyć baterię przed uszkodzeniami i zmatowieniem, jej powierzchnię pokryliśmy chromem StarLight®. Dzięki niemu, powłoka zachowuje nieskazitelny blask, jest odporna na uszkodzenia i łatwa w konserwacji. Aby eksploatacja armatury była bezawaryjna i liczona w latach, w jej wnętrzu umieściliśmy ceramiczną głowicę SilkMove®. Sprawia ona, że obsługa dźwigni jest lekka i płynna, a ustawienie pożądanej temperatury wody szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli szukasz doskonałego pomocnika do swojej kuchni, bateria zlewozmywakowa GROHE Zedra jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Najważniejsze cechy produktu

Komfortowa, wyciągana wylewka z 2 strumieniami wody do wyboru

Niezależnie od tego, czy myjesz zlew, płuczesz warzywa, czy napełniasz garnki - wyciągana wylewka z solidnego metalu daje Ci maksimum swobody w kuchni. Wciśnij przycisk, żeby zmienić strumień ze skoncentrowanego na prysznicowy i ciesz się wszechstronnością, jakiej wcześniej nie znałeś.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

360° zakres obrotu wylewki gwarantujący wszechstronność użycia

Najwyższa funkcjonalność - super płynny ruch we wszystkich kierunkach zapewniający łatwą obsługę i oferujący dużą elastyczność (np. przesunięcie wylewki między dwoma zlewozmywakami).

Powłoka RealSteel - bateria pokryta nierdzewną stalą

Powłokę baterii wykonano z odpornej na zarysowania stali nierdzewnej, zachwycającej gładką, higieniczną i łatwą w czyszczeniu powierzchnią.

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Łatwa instalacja, możliwa do przeprowadzenia od góry

Szybka i łatwa instalacja: z dołączonymi niezbędnymi narzędziami, bez wysiłku zamontujesz baterie od góry zlewozmywaka. Podłączysz ją w parę chwil i natychmiast będzie gotowa do użycia.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46654DC0
1.1 Fixing set 46310000
2 Cap 46655SD0
3 glowica 46048000
4 Guide and slide ring 46632V00
5 Shower hose 48293000
6 Pull out spray 46857DC0
6.1 Non-return valve 08565000
6.2 Flow straightener 13997000
7 Shank fastening assembly 46345000
8 Coupling piece 46338000