Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Vitalio Joy 180 zestaw prysznicowy (ramię z prysznicem górnym)

26074000 - Vitalio Joy 180 zestaw prysznicowy (ramię z prysznicem górnym)
  • chrom
Numer produktu 26074000
Kod EAN 4005176937286

Opis produktu

Prysznic górny Vitalio Joy 180 to doskonały wybór dla szukających komfortu użycia i niezawodności, a przy tym dbających o ochronę środowiska. Wyposażono go w ogranicznik przepływu w technologii EcoJoy, który mimo zmniejszenia poboru wody do zaledwie 9,5 l/min., pozwala cieszyć się absolutnie pełnym, obfitym strumieniem Rain, który przez naszych klientów został obwołany "najbardziej komfortowym". Za jego idealnie równy przepływ odpowiada technologia DreamSpray, która doprowadza wodę pod równym ciśnieniem do każdej dyszy. Abyś jak najdłużej mógł cieszyć się komfortową kąpielą, zadbaliśmy o łatwe usuwanie osadów z kamienia - wystarczy przetrzeć głowicę natrysku ręką, by dzięki systemowi SpeedClean pozbyć sie go na dobre! Dodatkowym zabezpieczeniem całości zestawu, na który składa się deszczownica i 286 mm ramię natrysku, jest powłoka z lśniącego chromu StarLight, która chroni przed uszkodzeniami i jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu - przetrzyj ją szmatką, a zalśni jak nowa!

Najważniejsze cechy produktu

GROHE EcoJoy - dobry dla środowiska i dla Twojego portfela

Technologia GROHE EcoJoy gwarantuje mniejsze o nawet 40% zużycie wody, przy zachowaniu wysokiego komfortu kąpieli. Chroń środowisko naturalne i zaoszczędź na rachunkach!

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji