Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Vitalio Joy 110 Mono Zestaw prysznicowy

27324000 - Vitalio Joy 110 Mono Zestaw prysznicowy
  • chrom
Numer produktu 27324000
Kod EAN 4005176873096
243,54 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

Szukasz zestawu prysznicowego, który gwarantuje najwyższy komfort i elegancje, a przy tym pomoże Ci w dbaniu o środowisko naturalne? W takim razie GROHE Vitalio Joy Mono został stworzony właśnie dla Ciebie. W jego skład wchodzi ergonomiczna słuchawka natryskowa 110 mm, wytrzymały wąż VitalioFlex Silver 1750 mm i wygodny uchwyt punktowy. Wszystkie elementy zewnętrzne wykonaliśmy w spójnej linii wzorniczej, opartej na ponadczasowych, cylindrycznych formach. By jeszcze lepiej je podkreślić, powierzchnie pokryliśmy lśniącą powłoką StarLight®. Gwarantuje ona nieskazitelny blask oraz chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i matowieniem. O idealny przepływ z każdej dyszy zatroszczy się system rozprowadzania wody DreamSpray®, zapewniający równomierny dotyk strumienia Rain na skórze. Po kąpieli z łatwością usuniesz osady wapienne z otworów natryskowych wykonanych z sylikonu SpeedClean® - wystarczy przetrzeć je palcem. Nie musisz również obawiać się oparzeń o powierzchnie słuchawki, ponieważ posiada ona wewnętrzny kanał wodny skutecznie izolujący gorącą wodę od powłoki zewnętrznej. Nasi inżynierowie zatroszczyli się także o środowisko naturalne projektując oszczędnościową technologię EcoJoy®. Dzięki niej zużycie wody zostanie zredukowane do 9,5 litrów na minutę, choć komfort kąpieli nie ulegnie zmianom. Zaproś do swojej łazienki nowoczesność pod każdym względem i odkryj GROHE Vitalio Joy!

Najważniejsze cechy produktu

GROHE EcoJoy - dobry dla środowiska i dla Twojego portfela

Technologia GROHE EcoJoy gwarantuje mniejsze o nawet 40% zużycie wody, przy zachowaniu wysokiego komfortu kąpieli. Chroń środowisko naturalne i zaoszczędź na rachunkach!

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Technologia TwistFree – zapomnij o skręcającym się wężu

Zainspirowana codziennymi doświadczeniami, technologia TwistFree zapobiega skręcaniu się węża prysznicowego. Nigdy więcej nie będziesz musiał zmagać się z poplątanym wężem, usiłując przywrócić jego pierwotny kształt.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Dirt strainer 0700200M