Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Sensia IGS Toaleta myjąca do montażu z podtynkowym systemem spłukującym

39111SH0 - GROHE Sensia IGS Toaleta myjąca do montażu z podtynkowym systemem spłukującym
  • biel alpejska
Numer produktu 39111SH0
Kod EAN 4005176304668
26 410,56 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Hygiene system odkamieniania, automatyczne czyszczenie całego systemu natryskowego przed i po każdym użyciu, możliwość dezynfekcji termicznej wodą o temperaturze 70°C
Technologia GROHE DreamSpray:
oddzielny strumień do okolic intymnych dla Pań
strumień napowietrzony
strumień oscylujący (automatyczne poruszanie ramienia natrysku)
pulsujący strumień do masażu
regulacja intensywności natrysku
automatyczne spłukiwanie świeżą wodą przed i po użyciu
ciepła woda z regulacją temperatury
Pozostałe funkcje:
osuszanie ciepłym powietrzem z regulacją temperatury
usuwanie zapachów
wolnoopadająca deska sedesowa
pokrętło do regulacji dyszy myjącej
możliwość zaprogramowania pilota dla 4 indywidualnych profili użytkownika
przycisk zasilania
ledowe oświetlenie nocne
ukryte przyłącza wody i zasilania
 
w zestawie:
pilot z ekranem dotykowym i uchwytem ściennym
baterie do pilota
filtr z węglem aktywnym
zestaw podłączeniowy do spłuczki podtynkowej
rura spłukująca
instrukcja montażu
kabel z wtyczką
ciśnienie 0.1 - 1 MPa (1 - 10 bar)
napięcie 220-240 V AC 1400 W
częstotliwość 50-60 Hz
klasa ochrony IPX4
zgodny z EN 1717/13077
znak CE
SH0:
ceramika, obudowa, front, deska w kolorze alpejska biel
LP0:
ceramika, front, deska w kolorze alpejska biel
obudowa w kolorze matowy chrom
LD0:
ceramika, deska w kolorze alpejska biel
obudowa w kolorze matowy chrom
front w kolorze czerwonym
LK0:
ceramika, deska w kolorze alpejska biel
obudowa w kolorze matowy chrom
front w kolorze czarnym

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Pliki CAD

Pliki 3D DXF

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 WC seat and lid 14913000
2 Splash protection 14914000
3 Operating unit 14916000
4 WC-ceramic 14900000
5 Remote control 14915000
6 Shower unit 14904000
7 Interface print 14908000
8 Dryer 14905000
9 Flush device 14910000
10 Boiler 14902000
11 Odour extraction 14909000
12 Connecting pipe 14917000
13 LED-print 14907000
14 Electronic 14906000
15 Pump 14903000
16 Panel set 14911SH0
17 Spray 14912000

Shower Toilet

39111SH0
biel alpejska
Dodaj do notatnika
26 410,56 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Toaleta myjąca do montażu z podtynkowym systemem spłukującym
Sensia IGS

Sensia IGS

Ultimate freshness – completely intuitive.

Pokaż kolekcję