Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Rainshower Cosmopolitan 160 Zestaw prysznicowy, 4 strumienie

28763001 - Rainshower Cosmopolitan 160 Zestaw prysznicowy, 4 strumienie

Opis produktu

Przy aranżacji łazienki należy zadbać o każdy detal a przede wszystkim o odpowiedni zestaw prysznicowy. GROHE Rainshower Cosmopolitan 160 to najwyższa jakość oraz gwarancja komfortu codziennej kąpieli. Zamknięty w eleganckiej i geometrycznej konstrukcji niewątpliwie wkomponuje się w wystrój panujący w Twojej łazience. W jego skład wchodzą: słuchawka, wąż i drążek prysznicowy do którego dołączony jest przesuwny uchwyt. Dzięki wyposażeniu prysznica ręcznego w cztery rodzaje strumienia do wyboru będziesz mógł poczuć się jak w salonie SPA nie wychodząc z domu. Zrelaksuj się z odprężającym strumieniem ‘Champagne’ lub dodaj sobie energii na cały dzień wraz z odżywczym natryskiem ‘Jet’. Aby przepływ wody był równomierny i precyzyjnie doprowadzony do każdej z dysz w słuchawkę wbudowaliśmy technologię DreamSpray® a sylikonowa tarcza SpeedClean będzie zapobiegać nagromadzaniu się kamienia w obrębie otworów. Z zestawem prysznicowym GROHE Rainshower Cosmopolitan 160 codzienna kąpiel będzie długo wyczekiwanym punktem dnia.

Najważniejsze cechy produktu

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Łatwy montaż z systemem GROHE QuickFix Plus

System GROHE QuickFix Plus to system uproszczonego montażu drążka prysznicowego. Regulowana odległość pomiędzy uchwytami ściennymi pozwala dopasować ich rozstaw do już istniejących otworów, zatem nie potrzeba wiercić nowych. W porównaniu do tradycyjnych drążków, czas montażu jest skrócony o nawet 50%.

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Technologia TwistFree – zapomnij o skręcającym się wężu

Zainspirowana codziennymi doświadczeniami, technologia TwistFree zapobiega skręcaniu się węża prysznicowego. Nigdy więcej nie będziesz musiał zmagać się z poplątanym wężem, usiłując przywrócić jego pierwotny kształt.

Strumień Rain - ciepły letni deszcz na Twojej skórze

Poczuj na swojej skórze delikatny strumień Rain i zrelaksuj się, zapominając o kłopotach. Przypominając letni deszcz, spłucze z ciebie zmęczenie i odświeży umysł.

Strumień Jet - energia i ożywienia na dobry początek dnia

Perfekcyjna kombinacja: strumień Jet to odżywienie i regeneracja, kiedy ich potrzebujesz oraz przydatne podczas mycia łazienki narzędzie, z którym szybko uporasz się z zabrudzeniami wanny lub kabiny prysznicowej.

Strumień Pure - poczuj siłę orzeźwienia

Rozkoszuj się intensywnym strumieniem wody Pure, który płynie ze środka deszczownicy i poczuj siłę orzeźwienia.

Strumień Champagne - miękki i nasycony bąbelkami powietrza

Woda zmieszana z powietrzem zmieni Twój prysznic w luksusowe doznanie: rozkoszuj się relaksującym doznaniem strumienia GROHE Champagne. Powietrze doprowadzane do każdej dyszy delikatnie spowije Twoje ciało w chmurę kropli wody, kojąc je i odżywiając.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Cover cap 45922000
2 Glide element 06765000
3 Shower rail holder 48333000
4 Dirt strainer 0700200M
5 Compensation disc 45914XE0*
Concetto New
Broszura
Concetto New