Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Minta Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

32322000 - Minta Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″
  • chrom
  • stal nierdzewna
Numer produktu 32322000
Kod EAN 4005176830242

Opis produktu

Szukasz wyjątkowo eleganckiej baterii zlewozmywakowej, oferującej najwyższy poziom funkcjonalności? Jeśli tak, GROHE Minta będzie doskonałym wyborem. Dzięki niej, codzienne prace w kuchni, staną się przyjemnością. Za sprawą wysokiej wylewki o szerokim kącie obrotu 360°, z niezwykłą łatwością napełnisz duże garnki wodą, przepłuczesz warzywa i wyczyścisz zlew. By jeszcze bardziej usprawnić przygotowywanie posiłków, baterię wyposażyliśmy w wyciąganą końcówkę z przełącznikiem strumienia. Za jego łatwą regulacje odpowiada ceramiczna głowica SilkMove®. Gwarantuje ona płynną i lekką obsługę dźwigni, nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji. Podobną trwałością cechuje się chromowana powłoka StarLight®, którą zwieńczyliśmy całą powierzchnie baterii. To dzięki niej, całość lśni niczym diament diamentowym blaskiem i pozostaje odporna na zarysowania oraz zmatowienie. Odkryj nową jakość codziennego przygotowywania posiłków z baterią zlewozmywakową GROHE Minta.

Najważniejsze cechy produktu

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

360° zakres obrotu wylewki gwarantujący wszechstronność użycia

Najwyższa funkcjonalność - super płynny ruch we wszystkich kierunkach zapewniający łatwą obsługę i oferujący dużą elastyczność (np. przesunięcie wylewki między dwoma zlewozmywakami).

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Komfortowa, wyciągana wylewka z 2 strumieniami wody do wyboru

Niezależnie od tego, czy myjesz zlew, płuczesz warzywa, czy napełniasz garnki - wyciągana wylewka z solidnego metalu daje Ci maksimum swobody w kuchni. Wciśnij przycisk, żeby zmienić strumień ze skoncentrowanego na prysznicowy i ciesz się wszechstronnością, jakiej wcześniej nie znałeś.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 dźwignia kompletna 46015000
2 nakładka 46025000
3 głowica 46048000
4 prysznic zlewozmywakowy 46857000
4.1 zawór zwrotny 08565000
4.2 regulator strumienia 13997000
5 przeciwzłącze śrubowe 46345000
6 wąż prysznicowy 48293000
7 uchwyt Minta 40684000*